مسئول واحد شهرسازی شهرداری دولت آباد:

عدم امکان توافق با مالکان، مانع اصلی توسعه خیابان لودریچه است

قادری گفت: خیابان لودریچه به امامزاده ابراهیم ع دارای طرح و خط بدنه ۲۵ متری مصوب است که با عنایت به احداث و بهره برداری از بلوار ۴۵ متری رسالت و بارگذاری ترافیکی بر روی بلوار رسالت و با توجه به ساخت و سازهای موجود خیابان لودریچه به امامزاده نرمی و عدم امکان توافق با مالکین، ساختمان های واقع در مسیر طرح مذکور فاقد اولویت اجرایی است.

به گزارش چشم برخوار،  عرض کم خیابان ۲۲ بهمن دولت آباد (لودریچه)، موضوعی است که تا کنون بارها منجر به تصادف، مشکلات عبور و مرور و رفت و آمد عابرین پیاده، ترافیک و… شده، موضوعی که داد ساکنان این محل را درآورده است، وجود دو بلوار در این خیابان و اینکه فضای خالی بین این دو بلوار نیز به دلیل دور زدن رانندگان عامل بروز تصادفات بسیار شده است، مشکل دیگری است که جا دارد رسیدگی شود.

راهکار این مشکل، خرید منازل این خیابان به منظور عریض کردن خیابان و ساخت یک بلوار از ابتدا تا انتهای خیابان (بدون فضای خالی) است که طبق اطلاعات ما، شهرداری در سال های گذشته قصد انجام چنین کاری را داشته که به دلایلی انجام نشده است.

این خیابان با مشکلات دیگری نیز روبرو است که این پایگاه خبری تا کنون با انتشار چند گزارش، به بررسی کامل آن از زبان ساکنان پرداخته است.

untitledقادری: شهرداری دولت آباد آمادگی توافق با مالکین را به صورت موردی طبق طرح مصوب دارد

مسئول واحد شهرسازی شهرداری دولت آباد در واکنش به این اخبار و در پاسخ به خبرنگار سایت چشم برخوار در خصوص مشکل کم بودن عرض خیابان لودریچه، اظهار کرد: خیابان لودریچه به امامزاده ابراهیم علیه السلام دارای طرح و خط بدنه ۲۵ متری مصوب است که با عنایت به احداث و بهره برداری از بلوار ۴۵ متری رسالت و بارگذاری ترافیکی بر روی بلوار رسالت و با توجه به ساخت و سازهای موجود خیابان لودریچه به امامزاده نرمی و عدم امکان توافق با مالکین، ساختمان های واقع در مسیر طرح مذکور فاقد اولویت اجرایی است.

مهندس قادری افزود: بنا بر این در صورت مراجعه و درخواست مالکین، شهرداری دولت آباد آمادگی توافق با مالکین را به صورت موردی طبق طرح مصوب دارد.

انتهای پیام/

بن بست طرح آزادسازی بلوار لودریچه در شهرداری دولت آباد/تصاویردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.