خط عبور پساب فاضلاب از مرکز شهر حبیب آباد!

عبور خط انتقال پساب فاضلاب از فلکه مرکزی شهر حبیب آباد قطعا می تواند سلامتی مردم را به صورت جدی مورد تهدید قرار دهد که می طلبد مسئولان ذیربط علاوه بر ارائه توضیح در خصوص علت انجام این کار، اقدامات فوری را برای حل این مشکل انجام دهند.

یگیربه گزارش چشم برخوار، عبور خط انتقال پساب فاضلاب از مرکز شهر حبیب آباد به منظور آبیاری فضای سبز این شهر، موضوعی است که باعث نگرانی مردم این شهر شده است و آن ها خواستار پیگیری و انتشار این مشکل در سایت خبری چشم برخوار شده اند.

این شهروندان در اظهارات خود آورده اند: با توجه به ایجاد مسیر عبور فاضلاب از وسط شهر و نگرانی مردم و جلوگیری از مشکلاتی که در آینده گریبان گیر تمام مردم شهر خواهد بود، از جمله بیماری ها و امراضی که در سر تا سر شهر به وجود می آید، می طلبد مسئولان مربوطه این موضوع را به صورت دقیق و جدی مورد بررسی قرار دهند.

مردم شهر حبیب آباد اظهار کرده اند: این حق ما است که بدانیم بر اساس طرح و ایده کدام ارگان مسیر کانال فاضلاب شهری باید از مرکز شهر، جایی که محل گردشگری و تفریح است عبور کند؟ آیا سود این پسامد برای مردم نسبت به ضرر آن بیشتر نیست؟ آیا نه این است که با توجه به این که آب فاضلاب شامل انواع باکتری ها، ویروس ها و انگل ها است، باعث می شود بیماری های گوناگون نه فقط از طریق خاک بلکه به چاهای آب این منطقه نیز نفوذ پیدا کرده و باعث ضررهای غیر قایل جبران شود؟
طبق اظهارات شهروندان و پیام های آن ها به چشم برخوار، سوال آن ها از مسئولان این است که آیا مسئولانی که پیگیر این انتقال پساب بوده اند، تمام جوانب را در نظر گرفته اند یا خیر؟ آیا در آینده با وزش باد تمام مردم شهر دچار بیماری نمی شوند؟
شهروندان ضمن درخواست جدی از مسئولان برای رسیدگی فوری به این موضوع؛ عنوان کرده اند: ما از مسئولان خواهشمندیم تمام جوانب این موضوع را در نظر گرفته و در صورت احساس خطر که ممکن است در آینده گریبان گیر مردم باشد باعث توقف این عملیات شوند.

در پایان ذکر این مساله ضرورت دارد که اجرای چنین پروژه هایی قطعا طی مراحل کارشناسی شده و پس از بررسی های دقیق توسط ارگان های ذیربط انجام خواهد شد که امید می رود در خصوص مسیر عبور فاضلاب نیز اقدامات کارشناسی شده صورت گرفته باشد که در این صورت می طلبد مسئولان مربوطه در پاسخ به شهروندان، علت را توضیح داده تا شهروندان نیز پاسخ سوالات خود را پیدا کرده و نگران حفظ سلامتی خود نباشند.


انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.