یک سوزن به خودمان، یک جوالدوز به مسئولان؛

مسئولان غیربومی برخوار، مطالبات مردم را پاسخگو باشید

چند روزی است که مشکلات اقتصادی و اجتماعی را فراموش کرده ایم و ذهنمان درگیر نیازهای اولیه آب و برقمان شده است!

چشم برخوار – رضا قربانی/ جای خوشحالی است که آسمان به داد ما رسید؛ کم کم برخوار هم داشت شبیه خوزستان می شد که آسمان به حال مردم مظلوم شهرستان گریست.
چند روزی است که مشکلات اقتصادی و اجتماعی را فراموش کرده ایم و ذهنمان درگیر نیازهای اولیه آب و برقمان شده است! هوای این شهر چند روزی است همچون برخی مسوولان کم مسوولیت، هوای ما را ندارد!


از زمانی که آب شرب شهرهای شهرستان ما با آب چاه قاطی شده، دیگر نه طعم قبلی را دارد و نه نای رسیدن به خانه های ما! برق شهرستان هم که سر شوخی را با ما باز کرده و در اوج گرما به طور متناوب و ثانیه ای قطع و وصل می شود، تیر برق ها هم که از بس پای اقدام مسوولان شهر ایستادند، با اندک وزش باد این سو و آن سو می روند و در این هیاهوی باد در دو روز اخیر هم کمرشان خم شد و سر بر دیوار غریبی گذاشتند.

قرار بود آفتاب برجام حالمان را خوب کند، مشکل آب مردم را حل کند! اما متاسفانه از بد حادثه سانتریفیوژ هایی که قرار بود برق مان را تامین کند را هم بتنیزه کرد و هم اکنون آب، برق و هوای ما را هم تحت تاثیر قرار داد.
اهالی مردم دولت آباد، کربکند، زمان آباد نرمی و شاپور آباد و … با مشکل جدی کم آبی، قطعی مداوم برق یا ضعیف بودن ولتاژ آن مواجه هستند و تقاضای حل آن را از مسوولان خدوم این شهرستان دارند و عده ای از شهروندان برخواری از سایت خبری شهرستان چشم برخوار تقاضای بازتاب انتقاداتی در خصوص سامانه ۱۲۱ (سامانه ثبت حوادث شرکت توزیع نیروی برق) را نیز دارند؛ به نظر آن ها هنگامی که بر اثر بروز حادثه، با این شماره تماس بگیریم، یا پاسخگو نیست یا به دلیل این که این سامانه مربوط به کل اصفهان است، معمولا حدود ۳۰ نفر در صف انتظار هستند!!!
با توجه به این که شهرستان برخوار با دو منطقه صنعتی دولت آباد و کمشچه دارای بیشترین کارخانه و کارگاه صنعتی در استان اصفهان است و متعاقبا حوادث غیر مترقبه زیادی در آن رخ می دهد، لازم است این سامانه در شهرستان برخوار نیز فعال شود تا شهروندان در هنگام بروز حادثه بتوانند در اسرع وقت نسبت به اعلام و کسب امداد لازم از مسوولان مربوطه اقدام کنند.

البته ناگفته نماند برخی از مردم در مصرف حامل های انرژی مانند آب و برق نه تنها هشدارهای مسئولان را جدی نمی گیرند بلکه مصرف بی رویه دارند، بنا بر این بر مردم نیز لازم است هشدارهای مسئولان را جدی بگیرند و در مصرف برق و آب صرفه جویی کنند تا علاوه بر کاهش مشکلات احتمالی ناشی از مصرف بالای برق و آب در کل کشور، کمتر شاهد قطعی آب و برق باشند.

انتهای پیام/


4 دیدگاه برای “مسئولان غیربومی برخوار، مطالبات مردم را پاسخگو باشید
  1. دم مسئولین غیر بومی شهرستان گرم ک سر خودشون را کردن زیر برف!!!!! دم مردم عزیز و بومی شهرستان هم گرم که اجازه میدن این مسئولین همچنان بر سر مسئولیت باقی بمانند

    • این که نماینده مشغول وزیران شده . ایشون دارند به وظیفه اصلیشون عمل میکنند . وظیفه رفع مسائل درون شهری وظیفه مسئولانی همچون فرماندار و امام جمعه و دادستان و شهرداران شهرهای شهرستان و اعضای شوراهاست . که باید پیگیری رفع این نقاط ضعف در شهرهای شهرستان را در عملکرد ایشان بررسی نمود.

  2. آقا اشکال نداره الآن آقای فرماندار با یه مصاحبه و گزارش حلش می کنه و مدعی می شه که کدوم کشک . کدوم ماست . آب شهرستان سالمه و بعضی مردم مغرضند وبیخود یه چیزی می گند والله قسم آب حبیب آباد چندروز پیش پر ازگل وزنگ بود می خام ببینم خود مسئولین از این آب استفاده می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.