مسئولان چاره ای بیندیشند؛

خانه قدیمی و زمین متروکه ای که داد مردم کربکند را در آورد

شهروندان کربکندی به وجود یک خانه قدیمی و یک زمین متروکه که محل تجمع زباله های ساختمانی و انواع حشرات موذی شده است اعتراض کرده و خواستار رسیدگی هر چه سریع تر نسبت به این موضوع شده اند.

به گزارش چشم برخوار، حکایت خانه های مخروبه و تبدیل آن ها به محل انباشت زباله های ساختمانی و حشرات موذی و حیوانات در شهرستان برخوار، حکایت امروز و دیروز نیست، موضوعی است که علاوه بر سلب آسایش مردم، موجب نابودی محیط زیست و بر هم زدن نظم می شود.

شهروندان کربکندی با ارسال پیامی به چشم برخوار به وجود این مشکل در یکی از کوچه های کربکند اشاره و اظهار کرده اند: یک زمین متروکه و یک منزل بسیار قدیمی در محله کربکند کوچه جنب قرض الحسنه وجود دارد که این خانه ها و این زمین بایر محل جمع شدن انواع زباله ها و نخاله های ساختمانی و حتی حیوانوات موزی مانند موش و موریانه شده است.

این شهروندان افزوده اند: با توجه به این که این مکان ها موجب سلب آسایش ساکنین این محل شده است، از مسئولان مربوطه عاجزانه خواهشمندیم در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کرده و برای حل این مشکل چاره ای بیندیشند.

با توجه به این که این مشکل در اکثر نقاط شهرستان برخوار دیده می شود و با توجه به انتشار چندین مورد از وجود منازل و ساختمان های متروکه که برخی از آن ها محل تجمع معتادان و اراذل و اوباش شده است در این پایگاه خبری، از مسئولان ذی ربط این انتظار می رود که برای برخورد با چنین مشکلی، به دنبال راهکار اساسی و برنامه ریزی دقیق و مدون باشند تا در آینده شاهد کاهش وجود معضلات و مشکلات ناشی از ساختمان های متروکه و مخروبه در شهرستان باشیم.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.