رئیس سازمان حمل و نقل عمومی خبر داد؛

تجهیز اتوبوس های خطوط حبیب آباد و کمشچه در آینده ای نزدیک

تبریزیان گفت: تاکنون سه دستگاه از اتوبوس هابه کدهای ۶۰۱/۶۰۲ و ۶۰۴ مجهز به کولر شده اند و در هفته آینده نیز دو دستگاه دیگر در شهرستان برخوار با کدهای ۶۰۶ و ۶۰۷ مربوط به خطوط شهرهای حبیب آباد و کمشچه به کولر تجهیز می شوند.

به گزارش چشم برخوار، سرعت کند اتوبوس های دولت آباد – اصفهان، مجهز نبودن برخی از اتوبوس های شهرستان برخوار به سیستم سرمایشی در تابستان و سیستم گرمایشی در فصل زمستان، موضوعی است که تا کنون توسط مردم شهرستان برخوار از شهرهای مختلف مطرح شده است.

یک شهروند حبیب آبادی با ارسال پیامی درخواست رسیدگی به وضعیت اتوبوس های خط حبیب آباد – اصفهان کرده و اظهار کرده است: نبود کولر در فصل تابستان در اتوبوس های مسیر حبیب آباد – اصفهان با توجه به گرمای بسیار زیاد هوا، ایجاد شرایط سخت برای مسافران این خط شده است.

وی افزود: با توجه به درخواست های زیاد مردم حبیب آباد در خصوص بهبود شرایط و امکانات اتوبوس های این مسیر، از مسئولان مربوطه خواستار رسیدگی سریع به این موضوع هستیم.

رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان برخوار در پاسخ به این شهروندان، از تجهیز اتوبوس ها در آینده ای نزدیک خبر داد.

محمدعلی تبریزیان اظهار کرد: کلیه اتوبوس های فعال در کل کشور از زمان تولید دارای بخاری است، بنا بر این مشکلی از نظر سیستم گرمایشی اتوبوس های مسیر حبیب آباد – اصفهان نیز وجود ندارد اما از لحاظ کولر، تاکنون سه دستگاه از اتوبوس هابه کدهای ۶۰۱/۶۰۲ و ۶۰۴ مجهز به کولر شده اند و در هفته آینده نیز دو دستگاه دیگر در شهرستان برخوار با کدهای ۶۰۶ و ۶۰۷ مربوط به خطوط شهرهای حبیب آباد و کمشچه به کولر تجهیز می شوند.

این مسئول در پاسخ به سوال شهروندان دیگر که پرسیده بودند چرا کسانی. که از محس آباد، زمان آباد (امامزاده نرمی)، لودریچه و کربکند سوار اتوبوس می شوند باید در ایستگاه میدان انقلاب دولت آباد معطل شوند؟ اظهار کرده بود: به دلیل این که زمان مسیر لودریچه با کربکند حدود سه دقیقه تفاوت دارد، محل تنظیم ساعت و حرکت میدان انقلاب است و ایستگاه میدان انقلاب دولت آباد، ایستگاه اصلی خط دولت آباد ٬ سین٬ شاپوراباد و شاهین شهر و حبیب آباد است که در این محل حرکت کلیه خطوط مذکور تنظیم می شود.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.