فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار:

۳ هزار و ۱۷۰ نفر روز از بسیجیان برخوار در اردوی جهادی فعالیت دارند+ تصاویر

شفیعی گفت: یک هزار و ۴۰۰ نفر روز اردوی جهادی دانشجویی در شهرستان های برخوار، چادگان، تیران و کرون و شهرضا و ۵۰۰ نفر روز اردوی هجرت یک روزه به منظور زیبا سازی و شادب سازی مدارس در سطح شهرستان و در مجموع سه هزار و ۱۷۰ نفر روز بسیجیان در اردوهای جهادی شرکت کردند.

به گزارش چشم برخوار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار در بازدید از اردوی جهادی بسیجیان حوزه امام حسن مجتبی (ع) روستای پروانه گفت: یکی از مصادیق کارآمدی نظام محرومیت زدایی با استفاده از گروه های جهادی است که ضمن خدمت رسانی اجتماعی، مادی و معنوی، روحیه و فرهنگ جهادی و تفکر بسیجی را ترویج می دهند.

محمد شفیعی افزود: وقتی یک جوان احساس مسئولیت پیدا می کند و برای خدمت به محرومان عازم نقطه ای محروم می شود این اهمیت دارد، معنای محرومیت را می فهمد، معنای خدمت به محرومین را هم متوجه می شود.

وی تصریح کرد: اردوهای جهادی با هدف انسجام، تعمیق و ترویج حرکت جهادی به منظور تحقق آرمان های انقلاب اسلامی با تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از سال ۷۹ شکل گرفت که بر همین اساس جلسات پشتیبانی اردوهای جهادی در فرمانداری شهرستان برخوار برگزار و ۱۴ گروه تشکیل شد که هفت گروه در سطح شهرستان و هفت گروه خارج از شهرستان به فعالیت می پردازند.

شفیعی اضافه کرد: ۹۸۰ نفر روز اردوهای جهادی محلی در روستاهای مرغ و دنبی، پروانه، علی آبادچی برخوار و روستای درک آباد چادگان مشغول خدمت رسانی به محرومان هستند.

این مسئول ادامه داد: یک هزار و ۴۰۰ نفر روز اردوی جهادی دانشجویی در شهرستان های برخوار، چادگان، تیران و کرون و شهرضا و ۵۰۰ نفر روز اردوی هجرت یک روزه به منظور زیبا سازی و شادب سازی مدارس در سطح شهرستان و در مجموع سه هزار و ۱۷۰ نفر روز بسیجیان در اردوهای جهادی شرکت کردند.

فرمانده ناحیه بسیج برخوار افزود: عرصه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی، ورزشی، بهداشتی نوسازی و بهسازی و مرمت محرومان از جمله فعالیت های بسیجیان در اردوهای جهادی است.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطلبی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه برخوار در ادامه اظهار کرد: بسیجیان در اردوهای جهادی علاوه بر فعالیت های عمرانی در زمینه فرهنگی گروه های خواهران و برادران در قالب کلاس های آموزشی، احکام، قرآن و مشاوره فعالیت می کنند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.