ایرانی‌های وفادار به باشگاه و بازنده اخلاق

دو بازیکن لژیونر ایرانی مقابل تیمی به میدان رفتند که نماینده رژیم غاصبی است که جنایات و خون‌خواری آن‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست و جنایات بی‌شماری را علیه مسلمانان دنیا تدارک دیده است.

به گزارش چشم برخوار از خبرگزاری فارس از اصفهان، از همان زمانی که کاپیتان دوم تیم ملی ایران برای آنکه در تفکرات سرمربی تیم ملی جای داشته باشد قصد کوچ به اروپا گرفت، برخی از فوتبال‌دوستان نگران این روز بودند.

احسان حاج‌صفی هم‌بازی مسعود شجاعی در تیم پانیونیوس یونان شد تا فوتبالش را در ۲۹ سالگی در یک تیم نه چندان مطرح اروپایی ادامه دهد که هرچه باشد بهتر از تیم‌های ایرانی است و از همه مهم‌تر سرمربی تیم ملی آن‌ها را در آستانه جام‌جهانی روسیه بیشتر می‌دید.

نماینده لیگ یونان در مسابقات مقدماتی جام باشگاه‌های اروپا حضور داشت و برای کسب مجوز ورود به این مسابقات باید به مصاف تیم‌های مختلف می‌رفت و این درحالی بود که حاج‌صفی به تازگی به این تیم پیوسته بود.

او در نخستین دیدار به برای تیمش به میدان رفت و پانیونیوس توانست به مرحله بعد صعود کند اما در مرحله بعد نماینده رژیم صهیونیستی منتظر آن‌ها بود.

پس از مشخص شدن حریف تیم یونانی نقل محافل ورزشی تصمیم دو بازیکن ایرانی بود که آیا برای تیمشان مقابل نماینده رژیمی که اساساً وجود خارجی ندارد و جنایات فراوانی را در دنیا و به خصوص علیه مسلمانان رقم زده است.

باشگاه یونانی با نظر دو بازیکن ایرانی‌اش برای بازی رفت موافقت کرد و طبق اعلامیه رسمی باشگاه این دو بازیکن به سرزمین اشغالی فلسطین سفر نکردند که این اقدام مورد تقدیر تمامی رسانه‌های آزادی‌خواه جهان هم قرار گرفت اما تصمیم و اتفاقی که در بازی برگشت و در خانه یونان صورت گرفت همه را ناراحت کرد.

در همان روز می‌توانست پیش‌بینی این روز را کرد که رسانه‌های پرزور و فشار صهیونیستی به باشگاه یونانی فشار می‌آوردند تا دو بازیکن ایرانی را تحت تأثیر قرار دهند و سرانجام این اتفاق رخ داد.

با فشار باشگاه و برخلاف مخالفت احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی این دو بازیکن در بازی برگشت تیم پانیونیوس یونان و مکابی رژیم صهیونیستی به میدان رفتند تا همان مجامع بین‌المللی که از امتناع به میدان رفتند این دو بازیکن خوشحال شده بودند، آزرده خاطر شوند.

دو بازیکن لژیونر ایرانی مقابل تیمی به میدان رفتند که نماینده رژیم غاصبی است که جنایات و خون‌خواری آن‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست و جنایات بی‌شماری را علیه مسلمانان دنیا تدارک دیده است.

رژیم صهیونیستی دشمن‌ترین دشمن جمهوری اسلامی بوده و هست و همین رژیم دانشمندان هسته‌ای ایران را از مردم گرفت؛ آن‌ها رژیمی هستند که به کودک و بزرگ، پیر و جوان و زن و مرد رحم نداشته‌اند و این مادران افکار داعش سالیان سال است که این روش را در دنیا پیش گرفته‌اند.

این نخستین بار نیست که ورزشکاران ایرانی مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرند و پیش از این بسیار موارد مختلف بوده که ورزشکاران ایرانی بدون پیامدهای بعدی آن از حضور مقابل یک نماینده کودک‌کش خون‌خوار امتناع کرده‌اند.

اما این بار دو بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال تحت فشار باشگاه خود قرار گرفته و مجبور شدند که مقابل نماینده رژیم صهیونیستی به میدان بروند و هرچند حاج‌صفی تلاش کرد با به دست کردن دست‌بند ایران عِرق ملی خود را نشان دهد اما اساساً به میدان رفتن مقابل رژیمی که اصلاً وجود خارجی ندارد و جنایت‌کار است، به مثابه تائید این رژیم است و آزادی‌خواهان جهان منتظر جواب قاطع این دو بازیکن همانند سایر بازیکنانی بودند که این اتفاق رخ نداد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.