قابل توجه داوطلبان کنکور سراسری؛

پذیرش دانشجو در دانشکده علوم قرآنی دولت آباد (اصفهان)

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ۱۶ دانشکده علوم قرآنی از بین پذیرفته شدگان خواهر و برادر در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو می پذیرد.

به گزارش چشم برخوار، روابط عمومی دانشکده علوم قرآنی اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: به اطلاع داوطلبان کنکور سراسری می رساند دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ۱۶ دانشکده علوم قرآنی از بین پذیرفته شدگان خواهر و برادر در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو می پذیرد.
تمامی داوطلبین رشته های شاخه نظری ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی که در کنکور سراسری سال جاری شرکت نموده اند تا ۲۳ مرداد ماه فرصت دارند تا در برگه انتخاب رشته خود
با انتخاب کد رشته۱۷۹۲۲ رشته علوم قرآن و حدیث در دوره روزانه (تحصیل رایگان) و کد رشته ۱۷۹۲۳ مربوط به همان رشته در نوبت دوم نسبت به انتخاب این دانشکده (دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم – سازمان اوقاف و امور خیریه (محل تحصیل دانشکده علوم قرآنی اصفهان) ) اقدام نمایند.
– تحصیل در دوره روزانه این دانشکده رایگان بوده و دانشجویان از مزایای متعارف صندوق رفاه دانشجویان برخوردار و پذیرفته شدگان غیر بومی از خوابگاه دانشجویی بهره مند می شوند.
– دانشجویان مقطع کارشناسی پس از گذراندان ۱۳۹ واحد آموزشی که در ۷ نیمسال تحصیلی ارائه می شود، دانش آموخته می شوند.
– شایان ذکر می باشد هر سال ۱۰ درصد ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده های علوم قرآنی به دانشجویان ممتاز اختصاص می یابد، و نیز دوره های آمادگی مقطع کارشناسی ارشد برای همه دانشجویان در سطح مطلوب و تدریس زبان های عربی و انگلیسی در سطح فهم متون تخصصی از دیگر امتیازات تحصیل در این دانشکده است.
داوطلبین علاقمند به تحصیل در این دانشکده جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۳۱۴۵۸۵۰۷۷۱داخلی ۱۰۸ تماس حاصل نموده و یا به سایت www.quran.ac.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.