تعداد ۱۳۲ نفر از بسیجیان شهرستان که در قالب اولین کاوان اعزامی به اردوی راهیان نور، امروز دوشنبه با دو دستگاه اتوبوس راهی اردوی فرهنگی راهیان نور شمال غرب کشور شدند.

به گزارش چشم برخوار، مسئول اردویی ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: تعداد ۱۳۲ نفر از بسیجیان شهرستان در قالب اولین کاوان اعزامی به اردوی راهیان نور، امروز دوشنبه با دو دستگاه اتوبوس راهی اردوی فرهنگی راهیان نور شمال غرب کشور شدند.

اصغر معتمدی افزود: دومین اعزام نیز سی ام مردادماه جاری در قالب یک دستگاه اتوبوس و به مدت چهار روز به این مناطق خواهد بود.

معتمدی خاطرنشان کرد: بسیجیان اعزام شده از حوزه های محلی خواهر و برادر هستند که در این اردو از یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس بازدید خواهند کرد.

وی عنوان کرد: در روز اول این سفر معنوی، بسیجیان با استقرار در پادگان رسول الله (ص) شهر سندج از یادمان های دیدگاه، تپه های الله اکبر و گلزار شهدا شهر سندج دیدن کرده و از روایت گری پیش مرگان کرد مسلمان استفاده می کنند و در شب دوم با استقرار در اردوگاه شهید طیاری شهر سقز از یادمان شهدای غریب در منطقه سیرانبند نقطه صفر مرزی بهره مند خواهند شد.

مسئول اردویی بسیج برخوار در پایان یادآور شد: اردوهای راهیان نور برکات فردی و اجتماعی زیادی دارد که امید است این اعزام ها موجب شادی روح بزرگ حضرت امام (ره) و شهدای عزیز آن مناطق بشود.

انتهای پیام/