چهره ورزشی ملی و بین المللی برخواری:

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی با اقدام خود ملت ایران را سر افکنده کردند

ربیع گفت: فوتبال سیاسی نیست ولی انسانی هست و این دو بازیکن همانطوری که وقتی با بازی در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را سرافراز و سربلند کردند، این بار با بازی مقابل تیم رژیم صهیونیستی اصول انسانی را زیر پا گذاشتند و مایه سر افکندگی ملت ایران شدند.

به گزارش چشم برخوار، حضور دو بازیکن ایرانی در دیدار پانیونیوس یونان و مکابی رژیم صهیونیستی موجی از انتقادات را با خود در ایران به همراه داشته است.

در دور برگشت مرحله پلی آف لیگ اروپا، دو تیم پانیونیوس یونان و مکابی رژیم صهیونیستی به مصاف هم رفتند که در این دیدار مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، دو بازیکن ملی پوش کشورمان  نیز حضور داشتند، حضوری که واکنش های مختلفی را در پی داشت.

علیرضا ربیع چهره نام آشنای شهرستان برخوار و شهر دولت آباد در رشته هندبال ساحلی است، ورزشکاری که دارای مقام های قهرمانی ملی و بین المللی بوده و مربیگری و بازی در تیم ملی هندبال ساحلی در سال های گذشته را در کارنامه ورزشی خود دارد.

این ورزشکار در واکنش به این اقدام دو بازیکن ملی پوش کشورمان در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار اظهار کرد: مسعود شجاعی و احسان حاج صفی با این عمل خود ملت ایران را سر افکنده کردند.

ربیع افزود: فوتبال سیاسی نیست ولی انسانی هست و این دو بازیکن همانطوری که وقتی با بازی در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را سرافراز و سربلند کردند، این بار با بازی مقابل تیم رژیم صهیونیستی اصول انسانی را زیر پا گذاشتند و مایه سر افکندگی ملت ایران شدند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: دیگر شاهد این اتفاقات از طرف ورزشکاران غیور کشورمان نباشیم.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.