لحظه سربریدن شهید محسن حججی

‍اخیراً ویدیویی در فضای مجازی و در سطح گسترده ای منتشر شده که گفته می شود مربوط به لحظه ی سربریدنِ شهید حججی است.

ب‍ه گزارش چشم برخوار؛سیدرضاسیدرضایی طی یادداشتی نوشت؛ اخیراً ویدیویی در فضای مجازی و در سطح گسترده ای منتشر شده که گفته می شود مربوط به لحظه ی سربریدنِ شهید حججی است.

در این رابطه، نکاتی حائزِ اهمیت است:

اولاً این ویدئو مربوط به شهید محسن حججی نیست، بلکه مربوط به یک سرباز سوری و فیلم نیز مربوط به چند سال قبل است.

در ردّ انتسابِ این ویدئو به شهید حججی، صرف نظر از تفاوتِ چهره، کافی است به لباس زمستانی که در زیر لباس نظامی، بر تن این سرباز است و یا به اُورکتی که به تن داعشی هاست، دقت کنید؛ در حالیکه الان تابستان است!

اما نکته ی مهمی که کمتر مورد توجه قرار می گیرد؛ هدف داعش از تصویربرداری از این صحنه ها و انتشار آنهاست!

تردیدی نیست که مهمترین هدفِ داعش از انتشارِ صحنه های سربریدن، سوزاندن، در قفس انداختن و . . . جنایاتی از این دست، ایجادِ یک سلسله عملیاتِ مخرّب روانی، برای اِخافه و ارعاب رزمندگان اسلام و جبهه ی مقاومت است.

حال عده ای بدون توجه به این نکته ی مهم و کلیدی، ناآگاهانه در زمین داعش بازی کرده و زحمتِ انتشار ویدئوهای تولیدی از سوی آنان را به عهده می گیرند!

از سوی دیگر و با فرض اینکه این ویدئو، واقعاً مربوط لحظه ی سربریدنِ شهید محسن حججی باشد؛ در این حال، آیا با خود اندیشیده اید وقتی فیلمهایی از این دست را منتشر می کنید، چه آوار سهمگینی را بر سر زن و فرزند، پدر و مادر و بستگانِ این شهیدان بزرگوار، فرو می ریزید!!؟

باید از خود بپرسید واقعاً فایده ی انتشارِ این ویدئوها چیست!؟

فراموش نکنید کیاست و هوشیاری، از ویژگیهای یک مومن است.

انتهای پیام/

 


67 دیدگاه برای “لحظه سربریدن شهید محسن حججی
  1. با سلام خدمت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای مدظله عالی
    اینجانب به حول قوه الهی انتقام برادر شهید حججی را خواهم گرفت

  2. پس اگر این شخص شهید حججی نبوده پس چه بر سر شهید حججی آمده . اگر واقعیت داشته باشه دیگه مردم ما به هیچ چیزی اعتماد نمیکنن . و این خیلی بده . خیلی از مردم سوریه را داعش سر برید ولی چرا مردم سوریه از آن ها اسطوره نساختند . مگر چه فرقی است میان یک رزمنده سوری و یک رزمنده ایرانی . هر دو مدافع حرم هستند . یعنی بعد از این همه مدت باید بپذیریم که همه آن فیلم ها دروغ بوده . البته به جز لحظه اسارت . پس با این حساب به هیچ چیز نمیتوان اعتماد کرد . اگر دو روز دیگه یه چیز دیگه گفتن باید باور کنیم یا نه . یعنی اون همه گریه کردیم برای سرباز سوری بوده نه برای شهید حججی . واقعا که در دوره آخرزمان زندگی میکنیم . چه عجیب واقعا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.