لحظه سربریدن شهید محسن حججی

‍اخیراً ویدیویی در فضای مجازی و در سطح گسترده ای منتشر شده که گفته می شود مربوط به لحظه ی سربریدنِ شهید حججی است.

ب‍ه گزارش چشم برخوار؛سیدرضاسیدرضایی طی یادداشتی نوشت؛ اخیراً ویدیویی در فضای مجازی و در سطح گسترده ای منتشر شده که گفته می شود مربوط به لحظه ی سربریدنِ شهید حججی است.

در این رابطه، نکاتی حائزِ اهمیت است:

اولاً این ویدئو مربوط به شهید محسن حججی نیست، بلکه مربوط به یک سرباز سوری و فیلم نیز مربوط به چند سال قبل است.

در ردّ انتسابِ این ویدئو به شهید حججی، صرف نظر از تفاوتِ چهره، کافی است به لباس زمستانی که در زیر لباس نظامی، بر تن این سرباز است و یا به اُورکتی که به تن داعشی هاست، دقت کنید؛ در حالیکه الان تابستان است!

اما نکته ی مهمی که کمتر مورد توجه قرار می گیرد؛ هدف داعش از تصویربرداری از این صحنه ها و انتشار آنهاست!

تردیدی نیست که مهمترین هدفِ داعش از انتشارِ صحنه های سربریدن، سوزاندن، در قفس انداختن و . . . جنایاتی از این دست، ایجادِ یک سلسله عملیاتِ مخرّب روانی، برای اِخافه و ارعاب رزمندگان اسلام و جبهه ی مقاومت است.

حال عده ای بدون توجه به این نکته ی مهم و کلیدی، ناآگاهانه در زمین داعش بازی کرده و زحمتِ انتشار ویدئوهای تولیدی از سوی آنان را به عهده می گیرند!

از سوی دیگر و با فرض اینکه این ویدئو، واقعاً مربوط لحظه ی سربریدنِ شهید محسن حججی باشد؛ در این حال، آیا با خود اندیشیده اید وقتی فیلمهایی از این دست را منتشر می کنید، چه آوار سهمگینی را بر سر زن و فرزند، پدر و مادر و بستگانِ این شهیدان بزرگوار، فرو می ریزید!!؟

باید از خود بپرسید واقعاً فایده ی انتشارِ این ویدئوها چیست!؟

فراموش نکنید کیاست و هوشیاری، از ویژگیهای یک مومن است.

انتهای پیام/

 


67 دیدگاه برای “لحظه سربریدن شهید محسن حججی
 1. امیر سهیلی قربان ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ در ۱:۵۳ ق.ظ - پاسخ

  درسته ولی از یه جهت هم عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد داعش با انتشار این تصاویر و فیلمها قبر خودش رو میکنه و دنیا رو بر علیه خودش میکنه و باعث میشه خشم جهانیان بر علیهش برانگیخته بشه من اگر تو نبرد با داعش حضور داشتم حتی به اسراشونم رحم نمیکردم

 2. بیشتر از شهید شدن دوست دارم تمام این داعشهای کثیف و مزدوران عرب و آمریکایی و صهیونیست رو دونه به دونه بکشم.همشونو
  تف به روح کثیفشون/خیل دوسداشتم اونجا بودم خیلی .یه مسلسلی کاش دم دستم بود تمامشونو منفجر میکردم
  سگ به پدرت امریکا و عربستان
  سگ به پدرت صهیونیستهای اشغالگر
  تا ابد ازتون متنفریم
  منتظریم روزی علنی بیام نابودتون کنیم یجا

 3. داعشیا ی احمق با این فیلم که گذاشتن شور واشتیاق ماجوونا رو براشهادت وپیوستن به آقا امام حسین چندبرابر کردن

 4. سلام.ببینید عزیزانم اگه واقعا دوست دارید
  ضدآمریگاه وضد انگلستان واسرافیل که واقعا فیل هم هستن باشید وهیچ وقت به سرنوشت کشورعراق وسوریه دچارنشیم پشت رهبرمان باشیم وازگفته های ایشان درس بگیریم به مولا صدبرابربیشترازاینکه باهاشون به جنگ بریم ضربه میزنیم.اونا میفهمن که نمیتونن حمله نظامی بکنن دارن ازطریق رسانه ها ودخترانی که مثل هرزه میپرن ماجوانان روبه سمت بی
  غغیرتی میبرن.نمونش الان دیگه کسی به ناموسش نمیگه حجابت رودرست کن.اونا بی حجابی میخان که متأسفانه ما ایرانیها گوش به حرفشون میدیم.توروخدا بی حجاب نگردین دخترا.

 5. سلام من وقتی لحظه اسارت وسربریدن این عزیز رو دیدم فقط گفتم آفرین بهت با وجوداینکه ددیدی جلادت پشت سرته ولی با غرور رفتی به مسلخ وقربانی شدنی شهادتت مبارک نازنیینم برامون دعا کن

 6. سلام یاران این اشغالا که میبینیدخون میخورن و سرمیبرنو ادمخوارن تازه اینا اشقیای قرن ۲۱ هستند پیشرفت کردن و با فرهنگ شدن!!!! فکر کنید پدران بیشرف اینها چه جانورانی بوده اند و چه خونی بدل رسول خدا (ص) واهل بیت ایشان کرده اند از تمامشان نفرت داریم وبه امید خدا بزودی نابودشان میکنیم اخ که ارزوی همه ایرانیان است که ال سعود کثیف همدیگر را از گرسنگی بخورن ومکه یکی از پایگاههای شیعه بشه انشاالله. دعا گوی شما هادیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.