خاله مهسا، داستانی جدید برای ترویج ابتذال/ مرثیه ای برای مظلومیت فرهنگ شهرستان
شناسه خبر : 133430 | تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲ |

به گزارش چشم برخوار؛ حضرت امام خمینی(ره) در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ فرمودند: « ما با سینما مخالف نیستیم، ما با مرکز فحشا مخالفیم. ما با رادیو مخالف نیستیم، ما با فحشا مخالفیم. ما با تلویزیون مخالف نیستیم، ما با آن چیزی که در خدمت اجانب برای عقب نگه داشتن جوانان ما و از دست دادن نیروی انسانی ماست، با آن مخالف هستیم. ما کیْ مخالفت کردیم با تجدد؟ با مراتب تجدد؟
سینما یکی از مظاهر تمدن است که باید در خدمت این مردم، در خدمت تربیت این مردم باشد؛ و شما می‌دانید که جوان های ما را اینها به تباهی کشیده‌اند. و همین طور سایر این [مراکز]. ما با اینها در این جهات مخالف هستیم. اینها به همه معنا خیانت کرده‌اند

فیلم / اجرای رقص و پایکوبی در پارک معلم دولت آباد

 

متولیان فرهنگی نه خود اقدامی عاجلانه و خداپسندانه در این زمینه انجام می دهند، نه از نقطه نظرات اهل فن در این رابطه استفاده می کنند و  نه برای انجام و پیگیری خواسته های مقام معظم رهبری در این حوزه، میدان را برای دیگران باز می گذارند و به آنها آزادی عمل می دهند.

از یک طرف مظلومیت در عرصه فرهنگ از در و دیوار حتی دستگاه های فرهنگی و سازمان های متولی آن می بارد و از سوی دیگر ارتباط بین فرماندهان جنگ نرم و سربازان که مربوط به عرصه فرهنگ کشور است با فرمانده اصلی آن کاملا قطع شده است.

جای سئوال است چرا دست اندرکاران و متولیان فرهنگی اجتماعی که هجوم دشمنان را مشاهده می کنند و تخریب آنها را می بینند ولی کاری انجام نمی دهند،

ضروریست جوانان مومن انقلابی به پا خیزند و برای جلوگیری از آسیب های فرهنگی وارد میدان شوند و نفوذ دشمن در حوزه فرهنگ و عناصر فرهنگی را مسدود نمایند.

فرمانده اصلی باز مثل همیشه قفل ها را شکسته و بن بست ها را باز می کند و سربازان و فرماندهان خود را مختار می کند که در صورت تشخیص درست و عاقلانه و سنجیده با برنامه ریزی صحیح برای رفع مشکلات فرهنگی اقدام کنند.

رهبر فرزانه انقلاب با دستور انقلابی آتش به اختیار، از یک طرف ناکارآمدی متولیان فرهنگی را و عدم رضایت خویش از این دستگاه های عریض و طویل را اعلام می کند و از سوی دیگر از فعالین فرهنگی دعوت می کند تا دیر نشده اقدامات لازم و بجا را انجام دهند و جلوی نقشه های شوم دشمنان در قلمرو فرهنگ را بگیرند.

.


ثبت دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیر در پایگاه خبری منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
 • امید

  تاریخ : ۵ - بهمن - ۱۳۹۶

  منم نظری ندارم خخخخخخخخخخ


  پاسخ