خاله مهسا، داستانی جدید برای ترویج ابتذال/ مرثیه ای برای مظلومیت فرهنگ شهرستان

ضروریست جوانان مومن انقلابی به پا خیزند و برای جلو گیری از آسیب های فرهنگی وارد میدان شوند و نفوذ دشمن در حوزه فرهنگ و عناصر فرهنگی را مسدود نمایند.

به گزارش چشم برخوار؛ حضرت امام خمینی(ره) در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ فرمودند: « ما با سینما مخالف نیستیم، ما با مرکز فحشا مخالفیم. ما با رادیو مخالف نیستیم، ما با فحشا مخالفیم. ما با تلویزیون مخالف نیستیم، ما با آن چیزی که در خدمت اجانب برای عقب نگه داشتن جوانان ما و از دست دادن نیروی انسانی ماست، با آن مخالف هستیم. ما کیْ مخالفت کردیم با تجدد؟ با مراتب تجدد؟
سینما یکی از مظاهر تمدن است که باید در خدمت این مردم، در خدمت تربیت این مردم باشد؛ و شما می‌دانید که جوان های ما را اینها به تباهی کشیده‌اند. و همین طور سایر این [مراکز]. ما با اینها در این جهات مخالف هستیم. اینها به همه معنا خیانت کرده‌اند

فیلم / اجرای رقص و پایکوبی در پارک معلم دولت آباد

 

متولیان فرهنگی نه خود اقدامی عاجلانه و خداپسندانه در این زمینه انجام می دهند، نه از نقطه نظرات اهل فن در این رابطه استفاده می کنند و  نه برای انجام و پیگیری خواسته های مقام معظم رهبری در این حوزه، میدان را برای دیگران باز می گذارند و به آنها آزادی عمل می دهند.

از یک طرف مظلومیت در عرصه فرهنگ از در و دیوار حتی دستگاه های فرهنگی و سازمان های متولی آن می بارد و از سوی دیگر ارتباط بین فرماندهان جنگ نرم و سربازان که مربوط به عرصه فرهنگ کشور است با فرمانده اصلی آن کاملا قطع شده است.

جای سئوال است چرا دست اندرکاران و متولیان فرهنگی اجتماعی که هجوم دشمنان را مشاهده می کنند و تخریب آنها را می بینند ولی کاری انجام نمی دهند،

ضروریست جوانان مومن انقلابی به پا خیزند و برای جلوگیری از آسیب های فرهنگی وارد میدان شوند و نفوذ دشمن در حوزه فرهنگ و عناصر فرهنگی را مسدود نمایند.

فرمانده اصلی باز مثل همیشه قفل ها را شکسته و بن بست ها را باز می کند و سربازان و فرماندهان خود را مختار می کند که در صورت تشخیص درست و عاقلانه و سنجیده با برنامه ریزی صحیح برای رفع مشکلات فرهنگی اقدام کنند.

رهبر فرزانه انقلاب با دستور انقلابی آتش به اختیار، از یک طرف ناکارآمدی متولیان فرهنگی را و عدم رضایت خویش از این دستگاه های عریض و طویل را اعلام می کند و از سوی دیگر از فعالین فرهنگی دعوت می کند تا دیر نشده اقدامات لازم و بجا را انجام دهند و جلوی نقشه های شوم دشمنان در قلمرو فرهنگ را بگیرند.

.


7 دیدگاه برای “خاله مهسا، داستانی جدید برای ترویج ابتذال/ مرثیه ای برای مظلومیت فرهنگ شهرستان
 1. باز چشم برخوار نگاهش به معضلات هست
  همه بی تفاوت شدند
  واقعا برای دختر و پسرانم نگرانم
  جامعه خیلی خطرناک شده

 2. انشا الله هرگز مجوز کار به همچین مجریانی در شهرستان برخوار نخواهد داده شود
  انشا الله برادران و خواهران بسیجی ما فعال تر شده و زود تر از اینکه این مجریان در جامعه رواج پیدا کنند
  ما با کار فرهنگی صحیح و زیبا فعال باشیم

 3. تا جایی که ما یادمونه دولت آباد یه شهری با مردم دلمرده و دپرس بوده و هست…
  حالا یه چند نفر اومدن و میخوان نجاتشون بدن میگن چرااا؟؟؟
  واقعا تمام شهرستانا دارن پیشرفت میکنن دولت آباد هم فقط تو غم و غصه از همه داره سبقت میگیره…
  بی فرهنگیه دولت آبادیها تا کی ادامه داره خدا میدونه…

 4. امیر حسین طغیانی ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ در ۱۲:۲۵ ق.ظ - پاسخ

  سلام بنده مجری همون برنامه ای هستم که فیلمشو گذاشتید
  به زودی از طریق اداره ی ارشاد پیگیری میکنم تا آبروی بنده همکارانم را نبرید
  سریکم هم رقصیدند کجابودید
  از مجریش نوشیدنیه الکی گرفتند کجا بودید
  ظرفیت سالن پر بود بلیط فروختن کجا بودید
  با ناموس مردم نگاه چپ کردند کجا بودید
  و………

 5. خاک بر سترتون با این افکارتون پیغمبر اگه میخواست مثل شما مردمو به اسلام دعوت کنه یکی از اعراب زبون نفهمو نمیتونست به اسلام بیاره
  شما کاسه داغتر از اشید
  خدا لعنتتون کنه که هر چی جوونه از اسلام دور کردید

 6. خاک بر سترتون با این افکارتون پیغمبر اگه میخواست مثل شما مردمو به اسلام دعوت کنه یکی از اعراب زبون نفهمو نمیتونست به اسلام بیاره
  شما کاسه داغتر از اشید
  خدا لعنتتون کنه که هر چی جوونه از اسلام دور کردید
  این رسمش نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.