خبر انصراف شهردار منتخب دولت آباد، شایعه ای بیش نیست

حسینی رئیس شورای شهر دولت آباد گفت: انتخاب شهردار دولت آباد از طرف برخی افراد مورد قبول واقع نشد بنا بر این؛ این افراد قصد دارند فردی که در روند انتخاب شهردار حد نصاب های لازم را از طرف پنج عضو شورای شهر کسب نکرده است را به شهرداری دولت آباد تحمیل کنند.

به گزارش چشم برخوار، روز گذشته خبری در شبکه های اجتماعی شهرستان برخوار مبنی بر انصراف شهردار منتخب اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر دولت آباد منتشر شد که این خبر با توجه به حاشیه های فراوان شهرداری دولت آباد و اعضای شورا در دوره چهارم، باعث تعجب شهروندان شد و این ترس را ایجاد کرد که مشکلات گذشته همچنان دامنگیر مردم شهر باقی خواهد ماند و باعث عدم اتخاذ تصمیم های مناسب از طرف اعضای شورای منتخب در دوره پنجم شود.

سید جواد حسینی در گفتگو با خبرنگار  چشم برخوار ضمن تکذیب انصراف شهردار منتخب در شهرداری دولت آباد، این موضوع را شایعه ای عنوان کرد و گفت: انتخاب شهردار دولت آباد از طرف برخی افراد مورد قبول واقع نشد بنا بر این؛ این افراد قصد دارند فردی که در روند انتخاب شهردار حد نصاب های لازم را از طرف پنج عضو شورای شهر کسب نکرده است را به شهرداری دولت آباد تحمیل کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد در دوره پنجم خاطر نشان کرد: اعضای پنجمین دوره شورای شهر با مشورت و برگزاری جلسات متعدد توانست با رای قاطع همه اعضاء، حمید شهبازی را به عنوان شهردار منتخب انتخاب کنند اما متأسفانه برخی افراد با شایعه پراکنی و تهدید فرد منتخب به دنبال اعمال فشار به منظور انصراف وی از این سمت هستند.
انتهای پیام/


2 دیدگاه برای “خبر انصراف شهردار منتخب دولت آباد، شایعه ای بیش نیست
  1. باسلام و خسته نباشید به اقای حسینی پس این خبر که چیز دیگه میگوید ? سومین جلسه شورای اسلامی شهر هرند و اولین جلسه مشترک با آقای شهبازی برگزار شد و توافق شد ایشان برای دوره پیش رو شهردار هرند بماند.
    به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند، رئیس شورای اسلامی شهر هرند با اعلام این خبر گفت: پس از گفتگوها و مرور بر پروژه های انجام شده توسط شهرداری در ۴ سال گذشته برنامه و اهداف پیش رو برای ۴ سال آینده شهرداری بررسی شد و با توافق آقای شهبازی ایشان برای این دوره به سمت شهرداری هرند برگزیده شد.
    جغفری افزود: نامه این جلسه برای صدور حکم شهرداری به استانداری ارسال شد تا آقای شهبازی که اکنون سرپرست شهرداری هستند رسما شهردار هرند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.