سومین هم اندیشی خیرین، فرهیختگان و مفاخر شهر حبیب آباد برگزار شد/تصاویر

سومین هم اندیشی فرهیختگان و مفاخر شهر حبیب آباد با تجلیل از چهره های برتر علمی، فرهنگی و مدیریتی حبیب آباد برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار، سومین هم اندیشی خیرین، فرهیختگان و مفاخر شهر حبیب آباد امروز با حضور شخصیت های سیاسی، علمی و فرهنگی شهر حبیب آباد و جمعی از مسئولان شهرستان برخوار در محل تالار شهرداری حبیب آباد برگزار شد.

در این گردهمایی که بسیاری از چهره های  فرهیخته و مطرح کشوری و استانی در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی حضور داشتند؛ از خانواده شهید حسن منصوری، مهندس حسین ادیب، دکتر جعفر مهوری و دکتر محبوبه رضوانی تجلیل شد.
تاجمیری فرماندار شهرستان برخوار، الهیاری مدیر کل گردشگری اصفهان، هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان و عباس ادیب حبیب آبادی در این مراسم به سخنرانی پرداختند.

اسفندیار تاجمیری در این همایش ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره دولتمردان شهید و همه مجاهدان و ایثارگران، خاطر نشان کرد: این نشست و حضور مشاهیر برخواری، فرصتی است برای پرداختن به داشته ها و سرمایه های انسانی به عنوان حلقه مفقوده پیشرفت و توسعه شهرستان برخوار و لازم است این ظرفیت و فرصت را بیشتر مغتنم بشماریم.

فرماندار برخوار ضمن اشاره ای کوتاه به سوابق فرهنگی و تاریخی، ظرفیت های اقتصادی و مذهبی، موقعیت جغرافیایی و ارتباطی، رتبه ها و جایگاه فعلی شهرستان به خصوص در حوزه فرهنگ و سرمایه انسانی، شخصیت های تاثیرگذار علمی و فرهنگی خصوصا در شهر حبیب آباد گفت: بخشی از آثار و تالیفات علما و صاحب نظرانی همچون ایت الله ادیب، معلم و عالم حبیب آبادی امروز در قالب نمادهای شهرستان به افکار عمومی معرفی شده است.

وی با بیان این که در شهرستان برخوار مشکلات و کاستی هایی در بخش های اداری و اجرایی، فرهنگ عمومی، زیربنایی و عمرانی وجود دارد؛ عنوان کرد: برای کاهش برخی از این مشکلات اقداماتی مانند تلاش برای افزایش حضور و مشارکت بانوان و جوانان، ارتقاء نشاط اجتماعی و رشد ۵۵ درصدی اعتبارهای عمرانی نسبت به سال قبل در  صدر برنامه های فرمانداری قرار گرفته است.

این مسئول ادامه داد: یکی از مهم ترین فرصت های شهرستان، استفاده از همین ظرفیت نخبگی و کسانی است که دارای علقه و وابستگی به محل هستند و این اقدام، برکات مادی و معنوی از جمله الگوی سازی برای نسل جوان، ایجاد خودباوری، تقویت اصالت و فرهنگ های بومی و انسجام اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

تاجمیری ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با نخبگان و خیرین از این جامعه پرافتخار دعوت کرد که در مسیر اصلاح و پیشرفت فکری و فرهنگی شهرستان؛ مساعدت و همکاری خودشان را دریغ نکنند.

در این مراسم از تمبر اختصاصی فرهیختگان شهر حبیب آباد حسین ادیب، جعفر مهوری و محبوبه رضوانی و سردار پاسدار شهید حسن منصوری رونمایی شد.

انتهای پیام/ز

 


13 دیدگاه برای “سومین هم اندیشی خیرین، فرهیختگان و مفاخر شهر حبیب آباد برگزار شد/تصاویر
 1. با سلام
  کدام چهرۀ مطرح کشوری ! در این جلسه حضور داشته است؟؟!
  دیگه این که تو عکس هشتم اون خانم شل حجاب با اون مرده کراواتی کییند؟

 2. سومین هم اندیشی؟؟؟؟ چه کلمه ای خوب و با معنی؟؟؟هم اندیشی با کی؟این بیشتر به دور همی شباهت دارد تا هم اندیشی؟اسم و حرکت خوب است اما برگزارکنندگان که همشون خیریه ای های قائم هستن بگن این دورهمی چه خروجی داشته است؟این کسانی که حبادی هستن و امروز به جایگاهی رسیده اند برای شهرشون چکار کردن.چقدر خیرشون به شهرشون رسیده؟هر دفعه ای دور هم جمع می شن و همدیگه را می بینن و دیدارهاشون تازه می شه وبعد تا سالی دیگه؟شاید هم برای خیریه ای ها نون و آب داشته باشه؟خدا می دونه.

  • شمایى که بى خبر از خروجى این هم اندیشى هستید بایستى یک سرى به محل ساخت ساختمان آموزشکده کشاورزى حبیب آباد بزنید و یا اطلاعات خود را در پایگاه اینترنتى حبیب آباد شهر علم و اندیشه بروز کنید.

 3. دستاورد این هم اندیشی چی بود
  راستی این خانم گرازناخن رو کی و ازکجا پیداش کرده بودید ای آقایونی که به افراد اسم علی و زهرا جایزه میدید فرهنگ غربی را تبلیغ نکنید

 4. هزینۀ این مراسم از کجا تامین شده است؟
  کمکهای مردم به خیریه قائم برای رسیدگی به فقرا و نیازمندان است.

  • این مراسم هشت اسپانسر داشت،دوستانى که حضور داشتند بنر حامیان که نام ها زده شده بود رو به وضوح دیده اند،تشویش اذهان عمومى کارى ندارد،شما با این خیال بافى ها مدیون این زحمت کشان هستید.

 5. سلام چهره های مطرح کشوری که رییس سازمان غذا و دارو رییس دانشگاه علوم پزشکی و رییس سازمان گردشگری استان و آقای طالبی رییس دانشگاه اصفهان و آقای کتر عباس ادیب از بنیانگذاران دانشگاه اصفهان و …..،شهردار هم حضور دارند همه که نباید توی عکس باشند،و در آخر این جلسه هم مبلغی برای تکمیل کردن ساخت دانشگاه گرفته شد این قدر زود قضاوت نکنین

 6. خان گراز ناخن چیه؟لطفا درست صحبت کنید،همین شماها با این فرهنگ پایینتون حتی در صحبت کردن هم جلو ه ی بدی از شهر حبیب آباد در اذهان عمومی ایجاد میکنید واقعا که ..
  اسپانسر این قضیه هم بعضی از خیرین و و شهرداری و … بودند از پول مردم استفاده نشده

 7. من از تمامی زحمت کشان برای برگزاری این همایش قدر دانی میکنم اما خواهشا برای دفعات بعدی از لحاظ حضور مدعوین اینقدر خانواده بازی درنیاورند زشت است ،اشخاص بعضی از اشخاصی که باید حضور داشته باشند حضور نداشتند اما اشخاصی هم بی جهت حضور پیدا کردند مثل خانواده ها …
  اما در کل مراسم خوب و عالی بود

 8. متاسفم برا آقا یا خانم سادات که اینقده کوته بینه چون تو عکس هفتم خانم مجری با ناخناش فرهنگ غربی رو تبلیغ میکنه که منبع
  امنی برای مسایل غیر بهداشتیه

 9. ای کاش دعوت نامه ها درست و روحساب و کتاب بود راستی چرا امام جمعه حضور نداشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آهان متوجه شدم چون بعضیا نمی خاسند امام جمعه باشدش به همین خاطر اونا درست دعوتش نکردند یقین ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.