رییس جمعیت هلال‌احمر سمیرم:

لوله انتقال آب جان نوجوان ۱۳ ساله سمیرمی را گرفت

رییس جمعیت هلال‌احمر سمیرم گفت: لوله انتقال آب در رودخانه بی‌بی سیدان سمیرم استان اصفهان جان نوجوان ۱۳ ساله اصفهانی را گرفت.

به گزارش چشم برخوار، سید نورمحمد موسوی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی تماسی که با پایگاه امداد شهید افشاری گردنه پشته جمعیت هلال‌احمر حاصل شد مبنی بر مفقود شدن یک پسر بچه ۱۳ ساله در رودخانه بی‌بی سیدان، نجات‌گران جمعیت هلال‌احمر سریع در محل حاضر شدند.

وی تصریح کرد: طی جستجوی نجات‌گران و مردم محلی مشخص شد این نوجوان هنگام شنا به داخل لوله انتقال آب از بستر رودخانه کشیده شده و خفه شده است.

رییس جمعیت هلال‌احمر سمیرم گفت: نجات‌گران با همکاری مردم روستاهای بی‌بی سیدان و تنگ خشک، آب ورودی به لوله را مسدود و جنازه این نوجوان را از داخل لوله خارج کردند، این نوجوان ۱۳ ساله اصفهانی به همراه پدرش در آب شنا می‌کرده که یک مرتبه ناپدید می‌شود.

وی بیان کرد: گردشگران باید مراقب باشند در مکان‌های گردشگری در فضاهای مطمئن وارد رودخانه شوند و هر چند آب رودخانه‌ها در این فصل کم است ولی برای بچه‌ها و کودکان خطرناک است.

به گزارش فارس، منطقه گردشگری بی‌بی سیدان در فاصله ۴۰ کیلومتری جنوب سمیرم و در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب استان اصفهان واقع شده است.

انتهای پیام/ فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.