شهبازی از گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد/ ادامه بررسی های شورای شهر برای انتخاب شهردار

با توجه به حمایت و درخواست های همه جانبه مردم شهر هرند از حمید شهبازی مبنی بر قبول مسئولیت شهرداری این شهر و همچنین مذاکرات شورای های اسلامی شهرهای دولت آباد و هرند و درخواست های مکرر مسئولان شهر هرند و با توجه به توافق پنج نفر اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد، شهبازی از لیست گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد.

به گزارش چشم برخوار، ناصر معینی گفت: پس از بررسی های فراوان و با توجه به حمایت و درخواست های همه جانبه مردم شهر هرند از حمید شهبازی مبنی بر قبول مسئولیت شهرداری این شهر و همچنین مذاکرات شورای های اسلامی شهرهای دولت آباد و هرند و درخواست های مکرر مسئولان شهر هرند و با توجه به توافق پنج نفر اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد، شهبازی که فردی جوان، متخصص و با تجربه است؛ از لیست گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد خاطرنشان کرد: شهردار آینده شهر دولت آباد پس بررسی بین گزینه های موجود و احتمالا دعوت از گزینه های جدید با دقت و حساسیت بالا انتخاب خواهد شد.
وی از مردم فهیم شهر دولت آباد خواست با حمایت همه جانبه از نمایندگان خود در شورای اسلامی شهر؛ اعضای شورا را در انجام مهم ترین وظیفه قانونی خود یاری کنند.

به گفته منابع آگاه برخی افراد در شهر دولت آباد که به گفته خودشان به دنبال شهردار بومی برای شهر دولت آباد هستند با مراجعه مکرر به شهرداری هرند باعث استعفای شهبازی شدند.
شهردار بومی متخصص و البته دلسوز به دلیل آشنایی که به شهر خود دارد، می تواند شناخت نسبتا خوبی از توانمندی ها و موقعیت های اجتماعی، فرهنگی و جغرافیایی داشته باشند و علاوه بر وظیفه اصلی، به خاطر شهر خود بیش از وظیفه به فعالیت بپردازد، اما تاکید بیش از حد به شهردار بومی ممکن است تخصص گرایی را تحت الشعاع قرار دهد، هر چند که مدیر بومی نسبت به زادگاه خود دلسوز تر و فعال تر خواهد بود اما گاهی این تاکید موجب می شود که افراد ناکارآمد و غیر متخصص در رأس قرار بگیرند.
انتهای پیام/


18 دیدگاه برای “شهبازی از گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد/ ادامه بررسی های شورای شهر برای انتخاب شهردار
 1. محسن کمالی اگه میخواست کاری بکنه و توانش رو داشت که در اون چهار سال انجام داده بود فقط یه چیزی رو توش موندیم اونم اینه که این شورای جدید چظوری رفتن با این بابا که حرف زدن هم بلد نیست گفتگو کردن یا با علیرضا حیدریان که راه رفتن هم بلد نیس

  مردم دولت آباد گند زدید با این انتخابتون اینا هیچ کاری نمیتونن واسه این شهر بکنن

 2. بدلیل نبود هیچگونه پستی در شورا بالاخره همشهریمون با اکثریت آرا شد سخنگوی شورا

  خنده داره مگه نه

 3. شهردار هرکی بشه چه بومی و چه غیر بومی ، تا مطالبه گری مردم نباشه فایده نداره
  انشا الله شهردار هرکی شد ، خودش را خدمتگذار مردم بدونه به معنای واقعی
  انشا الله شورای بگونه ای کار کند که مردم با دل راضی چهار سال دیگر به آنها رای بدهند

 4. باسلام به همه دوستان این حرف و پیشنهادی که میدم واقعا جا داره دوستان شورا کمی تامل کنند و بدون در نظر گرفتن مصلحت عده ای خواص کمی تحقیق کنند
  حبیب اباد یه شهر بدونه درامد هست ۲سال پیش شهردارش عوض شد با ۴/۳میلیارد تومان بدهی در عرض ۲سال بدهی که داده شد هیچ نزدیک به ۴ میلیارد هم کار شده نزدیک به ۲میلیارد هم موجودی نقدی شهرداری هست کل زمینهای در تملک شهرداری ۸پلاک مسکونی بوده الان ۱۳۰ پلاک تجاری مسکونی هست در عجبم شهر ما با اینهمه درامد چرا باید اینهمه بدهی داشته باشه چرا باید اینهمه شهرداری پلاک فروخته باشه دوستان شورا برید ببینید چه کرده و چه کردند شاید درس عبرتی باشه

 5. من خیلی دوست داشتم شهبازی بشه شهردار ، اخه سوابقی ک از ایشون دیدم خیلی با جسارت و کار بلد بود،، کاش یکم یاد بگیرن ازش و شورا اون رو انتخاب میکرد، امیدوارم ی شهر دار خوب بیارید واسمون

 6. یک خسته نباشید بگیم به شورا ،خسته نباشی شورا، خیلی خوب نشون دادن یک ماهس منتظر شهرداریم
  دید مردم داره بد میشه به شورا با این تاخیررررررررررررررر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.