شهبازی از گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد/ ادامه بررسی های شورای شهر برای انتخاب شهردار

با توجه به حمایت و درخواست های همه جانبه مردم شهر هرند از حمید شهبازی مبنی بر قبول مسئولیت شهرداری این شهر و همچنین مذاکرات شورای های اسلامی شهرهای دولت آباد و هرند و درخواست های مکرر مسئولان شهر هرند و با توجه به توافق پنج نفر اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد، شهبازی از لیست گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد.

به گزارش چشم برخوار، ناصر معینی گفت: پس از بررسی های فراوان و با توجه به حمایت و درخواست های همه جانبه مردم شهر هرند از حمید شهبازی مبنی بر قبول مسئولیت شهرداری این شهر و همچنین مذاکرات شورای های اسلامی شهرهای دولت آباد و هرند و درخواست های مکرر مسئولان شهر هرند و با توجه به توافق پنج نفر اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد، شهبازی که فردی جوان، متخصص و با تجربه است؛ از لیست گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد خاطرنشان کرد: شهردار آینده شهر دولت آباد پس بررسی بین گزینه های موجود و احتمالا دعوت از گزینه های جدید با دقت و حساسیت بالا انتخاب خواهد شد.
وی از مردم فهیم شهر دولت آباد خواست با حمایت همه جانبه از نمایندگان خود در شورای اسلامی شهر؛ اعضای شورا را در انجام مهم ترین وظیفه قانونی خود یاری کنند.

به گفته منابع آگاه برخی افراد در شهر دولت آباد که به گفته خودشان به دنبال شهردار بومی برای شهر دولت آباد هستند با مراجعه مکرر به شهرداری هرند باعث استعفای شهبازی شدند.
شهردار بومی متخصص و البته دلسوز به دلیل آشنایی که به شهر خود دارد، می تواند شناخت نسبتا خوبی از توانمندی ها و موقعیت های اجتماعی، فرهنگی و جغرافیایی داشته باشند و علاوه بر وظیفه اصلی، به خاطر شهر خود بیش از وظیفه به فعالیت بپردازد، اما تاکید بیش از حد به شهردار بومی ممکن است تخصص گرایی را تحت الشعاع قرار دهد، هر چند که مدیر بومی نسبت به زادگاه خود دلسوز تر و فعال تر خواهد بود اما گاهی این تاکید موجب می شود که افراد ناکارآمد و غیر متخصص در رأس قرار بگیرند.
انتهای پیام/


18 دیدگاه برای “شهبازی از گزینه های تصدی شهرداری دولت آباد خارج شد/ ادامه بررسی های شورای شهر برای انتخاب شهردار
 1. احسنت به دستان پشت پرده

  اصلا نگذاشتید این بنده خدا وارد شهر دولت آباد بشند

  تاکی میخوایید این کارها رابکنید
  والا قیامت باید جوابگوی تک تک این مردم باشید

 2. ۱٫هیچ کسی به هرند مراجعه نکرده کمتر دروغ بگویید
  ۲٫اگر میخواهید بو می بیاورید بهانه تراشی نکنی
  ۳٫شما هنوز شروع نکرده نام دولت آباد را دارید بد نام میکنید

 3. مردم بیدار باشید حاج محمد زارعان را میخوان غالب کنند این بابا حل و روزش معلومه عملکرد بدش شورای شهر مواظب باشبد دورتون نزنند و خرابتون کنند .

 4. سالی که نکوست از بهارش پیداست اینا هنوز نتوانستن شهردار انتخاب کنند اونوقت شعار میدادند که ما یه شهردار کشوری میاریم همه شهردارهای خوب هم که منتصب شدند

 5. شورای درحال حاضرکی به شماگفته حاج محمدزارعان رابیاورید .تخصص وتجربه کاری ایشان مهیاست چه درشهرداری ودرآموزش وپرورش

 6. اگر استادشان اجازه بدهد و محسن کمالی برود با با آقای رفیعی بیعت کند و بگویند چشم هرچی شما بگید شاید شهردار شود

  • همون بهتر که این اقاروتوشهرتون راه ندادید چه بلایی سرمردم وشورای طالخونجه اوردداستان پاداش ماهانه اضافه برحقوق چیه که تونشریات زدند

 7. شهردار بومی بهانه ای بیش نیست مگه خندان بومی بود نه . خودش یه آدم قوی بود و شورای شهری هم که باهاش کار می کرد پر تلاش . نمونش خیابان آیت الله نجفی بود که گره ۲۰ ساله اون را اونا باز کردن که مسجد بود . شورای بعدی هم ادامه دادن . بعدش هم همونایی که الان میخوان حاج محمد زارعان را بیارند چون خندان به هیچ کدومشون باج نمیداد ردش کردن . نمیدونم این لابیه کوته فکر کی منافعشون براورده میشه که دست از سر این شهرو شهرداریش بردارند . تا الان چندین دوره شهر داری دسشون بوده و وضعیت شهر مون هم همینه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.