تجمع عظیم مردم برخوار در روز عید غدیر/ میزبانی از آیت الله ناصری در روز عید

داوری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برخوار گفت: نمایش شبیه سازی واقعه غدیر خم همزمان با روز عیدسعیدغدیر خم در شهرستان برگزار می شود.

به گزارش چشم برخوار؛ مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان برخوار گفت: نمایش شبیه سازی واقعه غدیر خم همزمان با روز عید سعید غدیر خم طبق سنوات گذشته برگزار می شود.

مرتضی داوری مکان برگزاری نمایش بازخوانی غدیر را میدان فاطمی (میدان بین لودریچه و کربکند) اعلام کرد و افزود: همزمان حرکت قافله نیز اجرا می شود.

وی ادامه داد: قافله جشن و نمایش همراه با تجمع عظیم مردم ساعت ۹ صبح از مقبره شهدای گمنام دولت آباد، پارک سیدمحمد به طرف آستان مطهر سیدالکریمان امازاده ابراهیم و امامزاده اسماعیل (امامزاده نرمی) حرکت خواهد کرد که در مسیر، در میدان انقلاب شهر دولت آباد خانه کعبه طراحی شده است و مردم به صورت نمادین از طرف کعبه همراه با غافله به طرف میدان فاطمیه (لودریچه) حرکت می کنند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برخوار از دیگر برنامه های عید غدیر در شهر دولت آباد را گلباران هوایی عاشقان امیرالمؤمنین (ع) در مسیر حرکت عنوان و خاطرنشان کرد: نماز ظهر روز عید در بارگاه امامزاده نرمی به امامت آیت االله ناصری اقامه و در ادامه زائران و عاشقان از غذای نذری بهره مند می شوند.

وی افزود: برگزاری همایش دوچرخه سواری و همچنین قرعه کشی حاضران و اهدای جوایز سفر به کربلا، مشهد مقدس و بن خرید و… نیز در مراسم جشن برگزار می شود.

این مسئول در پایان برگزارکنندگان این مراسم را ستاد غدیر شهرستان برخوار و قرارگاه مذهبی مردمی امیرالمؤمنین (ع) برخوار اعلام کرد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.