سخنگوی شورای شهر دولت آباد:

مرکز درمانی تامین اجتماعی دولت آباد با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

معینی سخنگوی شورای شهر دولت آباد در رابطه با ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی شهرستان برخوار در شهر دولت آباد گفت: ‌ ساخت این مرکز درمانی در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی مصوب شده و با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد ریال طی ۳۰ ماه ساخته می شود.

به گزارش چشم برخوار، ناصر معینی در رابطه با ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی شهرستان برخوار در شهر دولت آباد گفت: ‌ ساخت این مرکز درمانی در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی مصوب شده و با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد ریال طی ۳۰ ماه ساخته می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد افزود: کلنگ این درمانگاه روز سه شنبه هفتم شهریور و با حضور دکتر سید تقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار در مجلس، مسئولان استانی و شهرستانی و اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد به زمین خورد.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع با زیربنای ۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع در سه طبقه احداث می شود و در بخش های پزشک عمومی، دندانپزشکی، داروخانه، مامایی و آزمایشگاه ارائه خدمت می کند.

معینی ادامه داد: زمین ۲ هزار متری این مرکز درمانی که به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال است را شهرداری و شورای اسلامی (دوره چهارم) شهر دولت آباد به سازمان تامین اجتماعی واگذار کرده است.
این مسئول یادآور شد: شهرداری و شورای اسلامی (دوره پنجم) نیز آمادگی کامل خود برای همکاری های لازم با سازمان تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی به منظور اخذ مجوز های مربوطه برای احداث این مجموعه را اعلام کرده است.

سخنگوی شورای شهر دولت آباد اظهار کرد: ساخت درمانگاه و مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان برخوار آرزوی دیرینه مردم شهرها و روستاهای شهرستان برخوار با بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت بوده است و این آرزوی دیرینه با پیگیری های مجدانه حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی محقق شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان برخوار بیش از ۶۰ هزار بیمه شده تامین اجتماعی دارد و فاقد درمانگاه تامین اجتماعی است.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.