اظهار گله مندی شهروندان محسن آبادی از محل پارک اتوبوس ها/ ادامه اختلاف مسئولان بر سر ساخت پایانه محسن آباد!

اهالی روستای محسن آباد از نوع پارک کردن اتوبوس ها در خط آخر و مشکلاتی که برای تردد سایر وسایل نقلیه به وجود آمده است، اظهار نارضایتی کردند که لازم است مسئولان مربوطه هر چه سریع تر نسبت به رفع موانع ساخت پایانه در شهرستان و آغاز مراحل اجرایی آن اقدام کنند.

به گزارش چشم برخوار، محل پارک اتوبوس ها در خط آخر مسیر حرکت آن ها از اصفهان به دولت آباد، روستای محسن آباد است که باعث ایجاد مشکلاتی برای شهروندان شده است.

اهالی روستای محسن آباد نسبت به پارک اتوبوس ها در این روستا که نوع پارک کردن آن ها مانع دید مناسب رانندگان سایر وسایل نقلیه می شود، اظهار نارضایتی کرده اند.

رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان برخوار در پاسخ به این اظهارهای شهروندان محسن آبادی عنوان کرد: این شهروندان همان مشکلی را بیان کرده اند، که از مدت ها قبل مشکل خود ما بوده و گره آن تا کنون باز نشده است.

محمدعلی تبریزیان ادامه داد: مسئولان در محسن آباد از یک سال گذشته قول یک محل را به ما داده اند که دستگاه کارواش را در آن محل نصب کنیم اما یک سال است که هیچ اقدامی انجام نداده اند، همچنین قرار بوده است یک زمین خرید کنند که این قول نیز تا کنون عملی نشده و اما موضوع مهم تر از آن زمین مخروبه کنار کانکس محسن آباد است که بارها در این خصوص نامه زده ایم، از طرف بخشداری مرکزی شهرستان هم پیگیری شده اما متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشته است.

مسئول فنی دهیاری محسن آباد پس از انتشار پاسخ رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان در کانال چشم برخوار در واکنش به این اظهارات گفت: این که تنها یکی از مسئولان پاسخ خود را منتشر کند و پاسخ مسئول دیگر منتشر نشود قطعا باعث برطرف شدن همه ابهام ها نمی شود.
میرانی ادامه داد: در ابتدا ذکر این نکته اهمیت دارد که دهیارى مسئولیتى در قبال شستشوی ماشین بخش خصوصى ندارد.
وی خاطرنشان کرد: طى چند جلسه مقرر شد سازمان حمل و نقل و بخشدارى مرکزى و دهیارى به صورت مشارکتى اقدام به خرید زمین به منظور احداث پایانه کنند که آن ها در این تعهد اقدامى انجام ندادند.
این مسئول در پایان سخنان خود یادآور شد: دهیارى محسن آباد حدود سه سال است که هزینه بازرسی انتهاى خط و بخشى دیگر از هزینه ها را پرداخت مى کند با وجود این که درآمد یک روستا بسیار پایین است، بنا بر این آیا این امکان برای دهیاری وجود دارد که بتواند هزینه جانبى ٢۴ اتوبوس که حدود ۵٠ هزار نفر از آن بهره می برند با جمعیت ۴ هزار نفرى را پرداخت کند؟!

مسئول سازمان حمل و نقل عمومی برخوار در ادامه در پاسخ به اظهارات مسئول فنی دهیاری محسن آباد اظهار کرد: در ابتدا این موضوع را متذکر می شوم که هیچ یک از سازمان های اتوبوسرانی وظیفه و بودجه خرید یا ساخت و ساز ترمینال را ندارند و دیگر این که با ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان در سال ۹۵ و ۳۰۰ هزار تومان در سال ۹۶ که این مبالغ نیز پس از طی مراحل گوناگون نامه نگاری و بد قولی پرداخت می شود، حقوق کدام کنترل یا بازرس پرداخت می شود؟

با این شرایط می طلبد مسئولان ذی ربط نسبت به رفع اختلاف های موجود در اسرع وقت اقدام کرده و برای رفع این مشکل و آغاز مراحل ساخت پایانه در شهرستان وارد عمل شوند.

انتهای پیام


دیدگاه برای “اظهار گله مندی شهروندان محسن آبادی از محل پارک اتوبوس ها/ ادامه اختلاف مسئولان بر سر ساخت پایانه محسن آباد!
  1. جناب آقای تبریزیان همین الانم فضای کافی برای پارک اتوبوس ها وجود داره،رانندگان واقعا ناشی و بی مسئولیت هستند شما یکبار حضوری تشریف ببرید خودتون متوجه میشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.