در آستان امامزاده ابراهیم (ع)؛

ویژه برنامه «جرعه ای از غدیر» با حضور سخنرانان کشوری برگزار می شود

ویژه برنامه «جرعه ای از غدیر» همزمان با دهه ولایت و امامت با حضور سخنرانان کشوری و مداحان اهل بیت (ع) در آستان امامزاده نرمی برگزار می شود.

به گزارش چشم برخوار، مدیر داخلی آستان امامزاده ابراهیم و امامزاده اسماعیل علیهما السلام از برگزاری ویژه برنامه جرعه ای از غدیر در این آستان مطهر خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ علی نریمانی اظهار کرد: این ویژه برنامه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیرخم عید ولایت و امامت شیعیان جهان، از ۱۶ شهریورماه به مدت پنج شب برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: طی این پنج شب، حجت الاسلام و المسلمین فرازی نیا (۱۶ شهریور)، حجت الاسلام فرحزاد (۱۷،۱۸ و ۱۹ شهریور) و گنجی (۲۰ شهریور) به سخنرانی خواهند پرداخت و مداحان اهل بیت علیهم السلام نیز با نوای گرم خود فیض بخشی می کنند.

نریمانی ادامه داد: دعای کمیل امشب پنج شنبه با نوای دلنشین حجت الاسلام و المسلمین سید رسول نریمانی برگزار می شود و سید سعید نریمانی مداح شب دوم، هادی احمدی مداح شب سوم مراسم و شعید میرفهیمی مداح شب پنجم مراسم خواهد بود.

این مسئول همچنین از میزبانی آستان مطهر امامزاده نرمی در روز عید غدیرخم خبر داد و عنوان کرد: در این روز فرخنده میزبان مردم از سراسر استان اصفهان خواهیم بود و نماز جماعت ظهر و عصر روز عید نیز به امامت آیت الله ناصری در این مکان برگزار می شود.

مدیر داخلی آستان سیدالکریم در پایان یادآور شد: این مراسم با همکاری آستان امامزاده ابراهیم (ع) و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار برگزار می شود.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.