راهپیمایی مردم دولت آباد در حمایت از مردم مظلوم میانمار /تصاویر

مردم ولایت‌مدار دولت آباد برخوار همزمان با سراسر کشور نسل‌کشی مسلمانان میانمار را محکوم کرده و برای حمایت از آنها راهپیمایی کردند.

به گزارش چشم برخوار؛ مردم ولایت‌مدار دولت آباد برخوار همزمان با سراسر کشور نسل‌کشی مسلمانان میانمار را محکوم کرده و برای حمایت از آنها راهپیمایی کردند.
تظاهرات حمایتی از مردم مظلوم میانمار با حضور مدیران، مسئولان و اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان، زن و مرد و با سر دادن شعارهای متعدد علیه ظالمان جهان برگزار شد و مردم ولایت‌مدار دولت آباد برخوار این اقدامات ظالمانه را محکوم کرده و انزجار خود را نشان دادند.

در این راهپیمایی تظاهرکنندگان با شعارهایی از جمله “قتل عام مسلمان میانمار – جنایت دوباره استکبار، سکوت در برابر جنایت- خیانت است خیانت است خیانت، مرگ بر بودایی افراطی، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس” جنایات علیه مسلمانان مظلوم میانمار را محکوم کردند.
نمازگزاران با سردادن شعارهایی، سکوت مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر در برار کشتار بی رحمانه مردم مظلوم میانمار و یمن را محکوم کردند و اعلام کردند کشتار مردم و مسلمانان میانمار از سوی ارتش بودایی مذهب این کشور و کشتار زجر آور مردم یمن و سایر کشورهای مسلمانان در پیش چشم مدعیان حقوق بشر و سازمان ملل محکوم است و سکوت مدعیان در راس آنها آمریکا نشان دهنده تایید و پشتیبانی از این جنایت هاست.

انتهای پیام/زدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.