شعبه صلحی شورای حل اختلاف برخوار در دولت آباد افتتاح شد+ تصاویر

امروز طی مراسمی شعبه صلحی و اصناف برخوار افتتاح و علی فتاحی رئیس اتاق اصناف برخوار به عنوان رئیس شعبه صلحی و اصناف منصوب شد.

به گزارش چشم برخوار، مراسم افتتاح شعبه صلحی شورای حل اختلاف شهرستان برخوار صبح امروز برگزار شد.
در این مراسم که با حضور علی محمدی رئیس دادگستری شهرستان، سعیدرضا طلابی دادستان برخوار، محمود سلطانی معاون فرماندار، احمدرضا کرمی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت، سیدجواد حسینی رئیس شورای شهر دولت آباد، صفیان قاضی شوراهای حل اختلاف برخوار، طغیانی سرپرست شهرداری دولت اباد و جمعی از مسئولان اداره ها و نهادها برگزار شد، شعبه حل اختلاف صلحی و اصناف شهرستان برخوار در محل اتاق اصناف شهرستان افتتاح شد.
احمدرضا کرمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در این مراسم به حاضران خوش آمدگویی گفت و در ادامه علی فتاحی رئیس اتاق اصناف به گوشه ای از عملکرد اصناف شهرستان طی چند سال گذشته پرداخت و ایجاد شعبه صلحی و اصناف شورای حل اختلاف را برای شهرستان ضروری و لازم دانست.

علی فتاحی در ادامه از زحمات محمدی رئیس دادگستری برخوار در این زمینه تشکر کرد.
علی محمدی رئیس دادگستری شهرستان نیز در ارتباط با موضوع شوراهای حل اختلاف و نقش آن ها در رفع مشکلات سخنانی را عنوان کرد و در ادامه طلابی دادستان شهرستان در ارتباط با املاک و موضوع اختلاف ملکی به ایراد سخن پرداخت و نقش شوراهای حل اختلاف را در زمینه رفع اختلافات ملکی مهم دانست.
محمود سلطانی معاون فرماندار برخوار سخنران دیگر این مراسم بود که در رابطه با نقش اصناف در جامعه در همه ابعاد مطالبی را عنوان کرد و افزود: اصناف در همه زمینه ها از جمله جنگ تحمیلی و تحریم ها نقش مهمی ایفا کرده است.
در پایان مراسم با حضور جمعی از مسئولان، شعبه صلحی و اصناف شهرستان افتتاح و علی فتاحی رئیس اتاق اصناف برخوار به عنوان رئیس شعبه صلحی و اصناف شهرستان منصوب شد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.