یک استاد حوزه:

با فرزندان خود با زبان خوش سخن بگویید تا آرامش خانواده را احیا کنید+ تصاویر

امیدی استاد حوزه تاکید کرد: با فرزندان خود با زبان خوش سخن بگویید و نظر رافت و مهربانی داشته باشید همانگونه که پیامبر اکرم (ص) بوسیدن فرزند را سبب نزول رحمت الهی می دانند و یا حضرت علی علیه السلام که به فرزندشان خطاب می کردند: «یا بنی؛ ای فرزند عزیزم».

به گزارش چشم برخوار، مراسم جشن غدیر با سخنرانی خانم امیدی استاد حوزه با موضوع حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد.

این کارشناس عنوان کرد: منشا خیر و نقش و عوامل خیراوری در خانواده از طریق پیمودن مسیر اهلبیت علیهم السلام است که برای داشتن آرامش در خانواده باید چند موضوع را مدنظر قرار دهیم.
امیدی داشتن اخلاق خوش و بشاش را یکی از عوامل ایجاد و حفظ آرامش در خانواده برشمرد و تاکید کرد: همه ما باید تلاش کنیم از اخلاق بد و خشم دوری کنیم.
این استاد حوزه تاکید کرد: با فرزندان خود با زبان خوش سخن بگویید و نظر رافت و مهربانی داشته باشید همانگونه که پیامبر اکرم (ص) بوسیدن فرزند را سبب نزول رحمت الهی می دانند و یا حضرت علی علیه السلام که به فرزندشان خطاب می کردند: «یا بنی؛ ای فرزند عزیزم».
این سخنران داشتن رفتارهای صحیح را از دیگر عوامل حفظ آرامش و پیشبرد مسیر حرکت خانواده در راه خیر عنوان کرد و گفت: پدران و مادران سعی کنند با رفتار صحیح فرزند خود را به نماز، رزق حلال  و… تشویق کنند.
اجرای گروه سرود نونهالان غدیر، قصه گویی واقعه غدیر برای کودکان توسط خانم خانی، مولودی و مدایحه سرایی توسط خانم ها قناد، سلیمانی و هاشمیان، برگزاری مسابقه از خطبه غدیر و اهدای جوایز به نفرات برتر از دیگر بخش های اجرا شده در این جشن بود.
در ادامه خانم عمویی مسئول بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان برخوار با موضوع ترغیب فرزندان به کارهای معروف و نیک به سخنرانی پرداخت.
توزیع غذای نذری با عنوان شام غدیر نیز در پایان انجام شد.
برگزارکنندگان این مراسم پایگاه بسیج صدیقه کبری (س) و پیروان عترت خواهران هیئت رزمندگان برخوار بودند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.