مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی واحد دولت آباد خبرداد؛

ارائه خدمات جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد دولت آباد در روستاهای چادگان

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد به مدت ۱۰ روز در روستاهای پرمه  و چشندگان از توابع چادگان از برگزار شد.

 به گزارش چشم برخوار، محمدجواد نظام زاده با اشاره به برگزاری اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برخوار به مدت ۱۰ روز در روستاهای پرمه  و چشندگان از توابع چادگان، اظهار کرد: دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی با پس از تجدید عهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه با عزمی جهادی و نیتی خالص برای هجرت به سوی اعتکافی پویا رهسپار روستاهای محروم و دور افتاده‌ی  پرمه و چشندگان از توابع چادگان هندوکُش از توابع شهرستان چادگان شدند.

مسئول گروه جهادی منتظران ظهور بسیج دانشجویی واحد دولت آباد اظهار کرد: در طول برگزاری این اردو گروه جهادی منتظران ظهور در منزل خانواده شهید علی محمد جمالی نسب، در روستای کمیتک (۳۰ کیلومتری پرمه) حضور پیدا کرده و از مقام شامخ  این شهید والا مقام تقدیر به عمل آمد.

نظام زاده برگزاری بزرگداشت شهید جمالی نسب در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای پرمه را یادآور شد و افزود: این یادواره با حضور مسئولان سپاه شهرستان برخوار، سپاه شهرستان چادگان و حوزه علی آباد به همراه اهالی ۹ روستا برگزار شد و در آن حاضران از خاطره گویی رسول فاتحی دوست صمیمی و هم رزم شهید محسن حججی بهره مند شدند.

وی گفت: در طول ۱۰ روز فعالیت مستمر، جهادگران نورالهدی خواهر این دانشگاه در روستای پرمه و جهادگران منتظران ظهور برادر در روستای چشندگان از توابع چادگان در زمینه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی فعالیت کردند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.