مدیر آموزش و پرورش برخوار:

تکریم ارباب رجوع و پرهیز از تنبیه بدنی از سیاست های آموزش و پرورش برخوار است

زارعان مدیر آموزش و پرورش برخوار تقویت نگرش های مدیریتی، تکریم ارباب رجوع، اخلاق محوری و توجه به کلام فاخر، توجه به کیفیت در فعالیت های آموزش و پرورش و پرهیز از تنبیه بدنی را از جمله سیاست ها و اهداف پیش روی آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد.

به گزارش چشم برخوار، جلسه فصلی مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان امروز چهارشنبه در تالار باغ موج شهر دولت آباد برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه ضمن تقدیر از ازحمات و تلاش مدیران، برنامه ها و فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان، سیاست ها، دیدگاه ها و توصیه های خود را تشریح کرد.

قدرت اله زارعان تقویت نگرش های مدیریتی، تکریم ارباب رجوع، اخلاق محوری و توجه به کلام فاخر، توجه به کیفیت در فعالیت های آموزش و پرورش و پرهیز از تنبیه بدنی را از جمله سیاست ها و اهداف پیش روی آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد.

وی توجه به اموزش مهارت های اجتماعی، توجه به ایتام، توجه به اولیاء بی سواد دانش آموزان، توجه ویژه به مقررات اردویی، توجه خاص بر حسن روابط انسانی و پروژه مهر و بازگشایی مدارس را از دیگر برنامه ها و اهداف آموزش و پرورش برخوار برشمرد و خواستار توجه جدی به همه این موارد شد.

خانم عسگری معاون آموزش و نوآوری در ادامه با ارائه چهار کلید واژه خلاقیت و نوآوری، تربیت طربناک، توجه به پدیده گسست نسل ها و تربیت دانش آموز نقاد و پژوهشگر مطالبی را بیان کرد.

صادقیان معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش برخوار نیز در ادامه در خصوص نظارت دقیق بر امور مالی مدارس و تنظیم اسناد مالی تاکید کرد و در پایان نریمانی معاون پرورشی در مورد اهمیت نماز و یادگیری مهارت های اجتماعی مطالبی را برای جمع حاضر بیان کردد.

این جلسه با اقامه نماز ظهر و عصر و صرف ناهار به کار خود خاتمه بخشید.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.