مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ‌برخوار:

۱۲ پایگاه ثابت و سیار در برخوار برای جشن عاطفه ها دایر هستند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان برخوار گفت:‌ امسال ۱۲ پایگاه ثابت و سیار در شهرستان برخوار و ۱۰ پایگاه با همکاری سپاه ناحیه برخوار در پایگاه های مقاومت بسیج دایر می شود.

به گزارش چشم برخوار، علی شاه نظری اظهار داشت: سال گذشته در ۱۲۳ مدرسه در برخوار جشن عاطفه ها برگزار و بطور میانگین به هر مدرسه ۵ میلیون ریال کمک نقدی  برای دانش آموزان نیازمند پرداخت شد و بیش از ۱۵۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی به اداره آموزش و پرورش برای توزیع در مدارس اهدا شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان برخوار گفت: امسال جشن عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی؛ ۲۳ شهریور در سطح میادین اصلی شهرها، ‌۲۴ شهریور در ۵ مصلی نماز جمعه شهرستان برخوار و ۱۹ مهر در هنرستان نور دولت آباد برگزار می شود.

وی ادامه داد: ‌امسال ۱۲ پایگاه ثابت و سیار در شهرستان برخوار دایر می شود و ۱۰ پایگاه با همکاری سپاه ناحیه برخوار در پایگاه های مقاومت بسیج دایر می شود.

شاه نظری افزود: شهرستان برخوار بیش از دو هزار و ۲۰۰ خانوار، ۴۳۰ دانش آموز و ۲۶۰ دانشجو تحت پوشش دارد و نیازمند حمایت اقشار مختلف از این خانواده ها است./ ایمنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.