تجلیل از رده های برتر ناحیه بسیج برخوار در جشنواره مالک اشتر+ تصاویر

در جشنواره مالک اشتر ناحیه برخوار هفت رده، به عنوان موفق ترین رده ها در سطح استان انتخاب و ۲۶ رده به عنوان موفق ترین رده ها در سطح ناحیه انتخاب و با اهداء لوح از آن ها تقدیر شد.

به گزارش چشم برخوار، جشنواره مالک اشتر و تجلیل از رده های برتر ناحیه مقاومت بسیج برخوار در دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسین محمودآبادی امام جمعه شهر دولت آباد و جمعی از مسئولان و بسیجیان شهرستان برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار در این مراسم اظهار کرد: بسیجی واقعی باید خصوصیات مالک اشتر را داشته باشند، فرمانده ای که امام علی(ع) درباره اش فرمودند مالک مثل من بود برای پیامبر همچنان که من برای پیامبر وزیر و وصی و جانشین بودم.

محمد شفیعی با اشاره به خصوصیات مالک اشتر در کلام امام علی (ع) افزود: مالک در روزهای خطر به خواب نمی رود، از دشمنان نمی ترسد، مالک شمشیری از شمیشرهای خداست که تیرهای آن کند نمی شود و بر بدکاران و ستم پیشه گان از آتش سخت تر است.

وی خاطرنشان کرد: مالک از کسانی نیست که بیم سستی و لغزیدن داشته باشد، از کسانی نیست که در جایی که باید شتاب کند، سست باشد و در جایی که باید کند باشد سرعت پیشه کند.

این مسئول ادامه داد: ولایت مداری و علی مداری، سیاست مداری، کاردان بودن، فصاحت و بلاغت، بصیرت داشتن، دشمن شناسی و شجاع بودن، انقلابی بودن و سازش ناپذیر بودن در دفاع از ارزش ها، بردبار و خویشتن دار بودن، خیرخواه مردم بودن از ویژگی های مالک اشتر است که بسیجیان باید داشته باشند.

در جشنواره مالک اشتر ناحیه برخوار هفت رده، حوزه امام حسن مجتبی (ع)، گردان بیت المقدس حوزه امام حسین (ع)، پایگاه بسیج بلور شیشه، پایگاه بسیج شهید ملکی دانشگاه علوم قرآنی، پایگاه بسیج ام ابیها حوزه حضرت زینب (س)، کارگروه اقتصادی مجمع قشر بسیج و گروه جهادی پایگاه شهید مطهری حوزه امام حسین (ع) به عنوان موفق ترین رده ها در سطح استان انتخاب و ۲۶ رده به عنوان موفق ترین رده ها در سطح ناحیه انتخاب و با اهداء لوح از آن ها تقدیر شد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.