۲۰هیات مذهبی برخوار برای برنامه های ماه محرم در سامانه طوبی ثبت نام کردند

کارشناس امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی برخوار گفت: ۲۰هیات مذهبی در شهرستان برخوار برای برگزاری برنامه های ایام ماه محرم و صفر در سامانه طوبی ثبت نام کردند.

به گزارش چشم برخوار، کارشناس امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی برخوار گفت: ۲۰هیات مذهبی در شهرستان برخوار برای برگزاری برنامه های ایام ماه محرم و صفر در سامانه طوبی ثبت نام کردند.

سامانه طوبی به آدرس اینترنتی http://tooba.tdm-ido.ir برای ثبت اطلاعات هیأت ها و تشکل های مذهبی در دسترس متقاضیان قرار دارد.

پس از ثبت اطلاعات هیأت های مذهبی در سامانه طوبی، شناسه ملی از طریق این سامانه به آنان تعلق می گیرد و این امر قدم مهمی در جهت شناسامه دار کردن هیأت های مذهبی است.
هادی پیرمرادیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برای ساماندهی و شناسنامه دارشدن هیات های مذهبی در برخوار و صدور شناسه ملی برای آنان لازم است این هیات ها نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه طوبی اقدام کنند.
وی تصریح کرد :هیات مذهبی برخوار با ثبت نام در سامانه طوبی و اخذ مجوز مسیر و زمان حرکت خود را مشخص می کنند تا هماهنگی لازم برای تامین امنیت آنها و مسائل ترافیکی انجام شود.
کارشناس امور قرآنی برخوار عنوان کرد: تاکنون ۷۰ نفر از مداحان و چهار کانون فرهنگی و تبلیغی در برخوار در سامانه طوبی ثبت نام کردند.
پیرمرادیان افزود: امسال ۲۶ مبلغ دینی در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی به روستاها، مساجد و هیات های مذهبی اعزام می شوند.
وی با اشاره به اینکه ایستگاه های صلواتی نیز باید دارای مجوز باشند افزود: تاکنون مجوزهای لازم برای فعالیت ۸۰ ایستگاه صلواتی در برخوار برای در ایام محرم در این شهرستان صادر شده است.
نزدیک به ۷۰ هیات مذهبی در شهرستان برخوار فعالیت می‌ کنند./ ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.