طی آئین تکریم و معارفه، از زحمات رضا اخوان شهردار سابق دولت آباد و رضا طغیانی سرپرست شهرداری تقدیر و حمیدرضا فدایی به عنوان شهردار شهر دولت آباد معرفی شد.

به گزارش چشم برخوار؛ پس از بررسی های صورت گرفته توسط اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد از بین گزینه های مورد نظر، شهردار شهر انتخاب و معرفی شد.

آئین تکریم و معارفه شهرداران سابق و جدید شهر دولت آباد امروز بعداز ظهر با دعوت شورای شهر و حضور اقشار مختلف شهروندان، فعالان بخش های مختلف و مسئولان استانی و شهرستانی از جمله معاون عمرانی استانداری، مدیر کل دفتر امور شهری، حجت الاسلام و المسلمین محمودآبادی امام جمعه شهر دولت آباد، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی، رییس خانه صنعت و معدن استان، مدیران و مسئولان اجرایی و تعدادی از اعضا شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای شهرستان، در سالن همایش فرمانداری برخوار برگزار شد و طی آن از زحمات رضا اخوان شهردار سابق دولت آباد و رضا طغیانی سرپرست شهرداری تقدیر و حمیدرضا فدایی به عنوان شهردار شهر دولت آباد معرفی شد.

برخی از سوابق کاری حمیدرضا فدایی فعالیت به عنوان شهردار یزدان شهر (نجف آباد)، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر، معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر، معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری فولادشهر، معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری نجف آباد، مسئول فضای سبز پارک جنگلی ناژوان و کوهستانی صفه، مشاور مالی اداری شهرداری نجف آباد، عضو شورای تاکسیرانی شهرداری های شاهین شهر و نجف آباد، رئیس هیئت مدیره سازمان آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری های شاهین شهر و نجف آباد و … است.

فرماندار شهرستان برخوار در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات هفت ماهه رضا اخوان، در سخنانی کوتاه ضمن گرامیداشت ایام محرم و فرا رسیدن روز و هفته نیروی انتظامی؛ به نقش شهرداری ها در ارائه خدمات عمومی به مردم اشاره و با برشمردن ظرفیت ها و نیازهای مرکز شهرستان، اظهار امیدواری کرد: شهردار و شورای جدید با اتخاذ رویکرد سازنده و ریل گذاری مناسب زمینه تحرک شهرداری و کاهش مشکلات را فراهم کند.

اسفندیار تاجمیری در ادامه ضمن تجلیل از خدمات اعضای شورا و شهردار سابق؛ از شهردار جدید خواست با همکاری اعضا شورا در زمینه بهبود و ترمیم موقعیت شهر؛ در افکار عمومی و اداری، باز تعریف تعامل، تالیف قلوب شهروندان، فعال کردن فرصت های موجود شهر و تقویت سرمایه گذاری تلاش کنند.
وی با اعلام این که تاکنون مجموعه نیازمندی های کلان زیربنایی شهرستان به همراه پیشنهادهای اجرایی در قالب ۱۰ مورد مکاتبه تنظیم و برای استانداری ارسال شده است؛ از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری درخواست کرد، توجه ویژه‌ای به این خواسته ها و پیشنهادها داشته باشند.
فرماندار شهرستان برخوار در پایان آمادگی مدیریت شهرستان را برای همکاری و مساعدت با اعضای شورا و مدیریت شهری در مرکز شهرستان و شهر های تابعه اعلام کرد.

انتهای پیام/ز