سخنگوی شورا خبر داد؛

تدبیر شورای شهر دولت آباد برای تعامل بیشتر مردم با مسئولان شهرستان

معینی سخنگوی شورای شهر دولت آباد گفت: به منظور رسیدگی بیشتر به مشکلات مردم و همچنین همکاری و تعامل سازنده با اداره ها و ارگان های مختلف شهرستان، شورای اسلامی شهر دولت آباد در نظر دارد هر هفته جلسات روزهای چهارشنبه خود را به یکی از روسای اداره های شهرستان برخوار اختصاص دهد.

 به گزارش چشم برخوار، سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد گفت: به منظور رسیدگی بیشتر به مشکلات مردم و همچنین همکاری و تعامل سازنده با اداره ها و ارگان های مختلف شهرستان به منظور پیشرفت متوازن شهر در مسائل مختلف، شورای اسلامی شهر دولت آباد در نظر دارد هر هفته جلسات روزهای چهارشنبه خود را به یکی از روسای اداره های شهرستان برخوار اختصاص دهد.

ناصر معینی افزود: به همین منظور ابتدای هر هفته نام مسئول و ارگان مربوطه برای دریافت نظرات، پیشنهادها و مشکلات مردم شهر دولت آباد به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: میهمان چهارشنبه این هفته دفتر شورای شهر، سید علی حسینی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برخوار است که شهروندان می توانند نظرات، پیشنهادها و مسائل مربوط به این اداره را تا ظهر روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه جاری به یکی از اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد اطلاع دهند.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.