رئیس اداره برق برخوار خبر داد؛

پرداخت بیش از ۳۲ میلیارد ریال برای اجرای پروژه های برق برخوار در سال جاری

اسکندری رئیس اداره برق برخوار گفت: در شش ماه اول سال جاری بیش از ۳۲ میلیارد ریال برای اجرای پروژه ها، توسعه و نوسازی شبکه های برق برخوار هزینه شده است.

به گزارش چشم برخوار، رئیس اداره برق شهرستان برخوار گفت: در شش ماه اول سال جاری بیش از ۳۲ میلیارد ریال برای اجرای پروژه ها، توسعه و نوسازی شبکه های برق برخوار هزینه شده است.

مسعود اسکندری با اشاره به عملکرد اداره برق در شش ماه نخست سال جاری افزود: بیش از ۱۱/۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط، بیش از ۱۰/۷کیلومتر شبکه فشار ضعیف و سه هزار و ۸۰۰ متر شبکه های سرقتی در شهرستان برخوار احداث شده است.

وی ادامه داد: ۱۶/۲ کیلومتر شبکه های فشار ضعیف و متوسط و همچنین ۳۵ دستگاه تابلوی توزیع و اندازه گیری؛ بهینه سازی شده است.

اسکندری در ادامه تعداد کل مشترکان شهرستان برخوار را ۵۹ هزار و ۶۹۱ عنوان کرد و افزود: در طول شش ماهه نخست سال جاری یک هزار و ۱۶۵ مشترک عادی و دیماندی در شهرستان برخوار جذب شده است.

رئیس اداره برق برخوار نصب ۲۵۴ دستگاه انواع چراغ لاک پشتی، نصب و احداث ۳۰ دستگاه پست هوایی به منظور ظرفیت سازی و رفع افت ولتاژ، نصب و اصلاح ۱۷۷دستگاه اتصال زمین، تقویت ۱۴دستگاه پست هوایی و زمینی و تبدیل ۱۰/۶ کیلومتر از شبکه های هوایی سیمی به کابل خودنگهدار را از دیگر اقدامات امور برق شهرستان برخوار در شش ماه اول سال جاری برشمرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: ۴۴۱ کنتور سه فاز و تک فاز عادی معیوب و یک هزار و ۸۷ دستگاه کنتور فهام دیماندی معیوب، یک هزار و ۴۶۰ عدد لامپ معیوب و ۳۲۰ اصله تیر فرسوده به منظور بهینه سازی شبکه های شهرستان تعویض شده است..

وی در ادامه عنوان کرد: ۴۵۳ فرم تفاهم نامه کشاورزی و ۴۷۴ فرم تفاهم نامه صنعتی در زمینه مدیریت مصرف توزیع شده و سه هزار مشترک آموزش نیز در این شهرستان آموزش دیده اند.
اسکندری ادامه داد: ۶۰ مشترک صنعتی در طرح تعطیلات و ذخیره سازی عملیاتی، ۸۷ مشترک کشاورزی در طرح مدیریت مصرف برق کشاورزی، ۲۲ مشترک صنعتی در طرح تامین برق از دیزل ژنراتور و هشت مشترک اداری و تجاری در طرح مدیریت مصرف برق برخوار جذب شده اند.

رئیس اداره برق برخوار به تعمیر و سرویس ۱۸۳ دستگاه پست هوایی و زمینی، عکس برداری یک هزار و ۷۵۰ نقطه از نقاط اتصالات سست با دوربین ترموویژن و انجام اقدام اصلاحی متناسب، همچنین تعمیر ۱۲۰ کیومتر از شیکه فشار متوسط به روش خط گرم اشاره و آن ها را دیگر اقدامات اداره امور برق برخوار عنوان کرد.
انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.