در روز جهانی پست؛

غبارروبی گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد دولت آباد+ تصاویر

همزمان با ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد واحد دولت آباد با حضور مسئولان شهرستان غبار روبی و عطرافشانی شد.

به گزارش چشم برخوار، همزمان با ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد واحد دولت آباد با حضور مسئولان شهرستان غبار روبی و عطرافشانی شد.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی امام جمعه شهر دولت آباد، محمود سلطانی معاون فرماندار برخوار، حمید بیدرام رئیس اداره پست برخوار، مفتخریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران کل شهرستان برگزار شد، شرکت کنندگان با شهدای راه حق و حقیقت تجدید میثاق کردند.

رئیس اداره پست در ابتدای این مراسم، ضمن گرامی داشت روز جهانی پست به اهمیت این اداره به عنوان، کهن ترین و گسترده ترین نوع ابزار ارتباطی بین مردم در مناطق مختلف جهان اشاره و گزارشی از عملکرد این اداره در سطح شهرستان بیان کرد.

حمید بیدرام مقام والای شهدا را بسیار ارزنده دانست و گفت: « قصد داشتیم که به مناسبت این روز در محلی با حضور مسئولان شهرستان جلسه ای تشکیل دهیم که مقبره مطهر شهدای گمنام در دانشگاه را بهترین مکان برای این مهم و تجیدد میثاق با این عزیزان دانستیم. »

حاضرین در ادامه مراسم زیارت شهدا را قرائت و و با اهدای گل و نثار فاتحه با دو شهید گمنام آرمیده در این واحد دانشگاهی تجدید پیمان کردند.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.