انتقاد حاجی دلیگانی از راه ندادن مردم به مجلس

نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام روز گذشته مبنی بر راه ندادن مردم به داخل مجلس برای ملاقات با نمایندگان، خواستار پیگیری این مسئله در هیأت رئیسه شد.

به گزارش چشم برخوار: نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام روز گذشته مبنی بر راه ندادن مردم به داخل مجلس برای ملاقات با نمایندگان، خواستار پیگیری این مسئله در هیأت رئیسه شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در تذکر آئین نامه‌ای به موضوع راه ندادن مردم برای ملاقات با نمایندگان مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: چرا دیروز تصمیم گرفته شد که برخلاف رویه معمول، مردم را به دفاتر کار نمایندگان راه ندهند؟

وی افزود: قرار‌هایی که با مردم گذاشته بودیم با این تصمیمات خلع الساعه به هم می‌ریزد؛ بعد از این همه مدت سر ظهر پلاکارد زده اند که فلان روز ملاقات نیست. این کار‌ها را قبلا باید می‌کردند نه وقتی که مردم از شهر‌های مختلف برای ملاقات با نمایندگانشان آمده اند.

پس از تذکر این نماینده مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت با بیان اینکه این تصمیم مصوبه هیأت رئیسه نبوده تصریح کرد: ما این مسئله را در هیأت رئیسه پیگیری می‌کنیم. نباید این طور می‌شد، مجلس پناه مردم است و نباید به روی مردم بسته باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.