بررسی راه های نظارت بر فعالیت های آموزش و پرورش برخوار در جلسه شورای آموزش و پرورش

در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش برخوار در رابطه با گزارش تأمین نیروی انسانی مدارس از طریق فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان، بسته حمایتی خرید خدمت و نظرخواهی در مورد هزینه برگزاری کلاس های بزرگسالان برای سال تحصیلی ۹۷ -۹۶ و راه های نظارت بر فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان برخوار بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش چشم برخوار، هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرسـتان برخوار در سال ۹۶ امروز پنج شنبه در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برخوار با حضور اعضا برگزار شد.

در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامی داشت مناسبت های اخیر، در ابتدا رهنمودهای اجرایی و اخلاقی توسط حجت الاسلام و المسلمین جعفر محسنی مسئول دفتر امام جمعه دولت آباد عنوان شد.

در ادامه در خصوص بررسی اقدامات انجام شده در راستای مصوبات جلسه قبل، در رابطه با گزارش تأمین نیروی انسانی مدارس از طریق فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان، بسته حمایتی خرید خدمت و نظرخواهی در مورد هزینه برگزاری کلاس های بزرگسالان برای سال تحصیلی ۹۷ -۹۶ که از طرف اداره کل استان پیشنهاد شده بود و راه های نظارت بر فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان برخوار بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.