امام جمعه دولت آباد:

راهپیمایی ها باید آغاز شود و مردم از نیروی خدوم سپاه اعلام حمایت کنند

امام جمعه دولت آباد گفت: آمریکا حق دارد که سپاه را در گروه تروریستی قرار بدهد، چون مانع اهداف آمریکا است، ولی ما باید حمایت کنیم و وظیفه مردم و مسئولان است که از سپاه حمایت کنند و حمایت همه جانبه داشته باشند.

به گزارش چشم برخوار، امام جمعه دولت آباد در خطبه های نماز جمعه گفت: آمریکا قصد دارد سپاه را در لیست گروه های تروریستی دنیا قرار بدهد و معامله ای که با تروریست های دنیا انجام می دهد را با سپاه پاسداران هم انجام دهد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی افزود: این نشان دهنده این است که هر گروه و ملّتی که فرمانبرداری از سیاست های آمریکا بکند، هیچ مشکلی با آن ها ندارند و تروریست نیستند ولو این که ظلم های فراوانی هم بکنند و این موضوع ناشی از خوی استکباری و استعماری آن ها است.

وی ادامه داد: عربستان و ارتش میانمار چقدر ظلم و جنایت می کند؟ هنوز که هنوز است ظلم ها ادامه دارد، چقدر مسلمان ها را آواره کردند؟ آیا اینها تروریستند یا سپاهی که برخاسته از مردم و برای مردم است؟ برای احیای مبانی اسلامی و برای آزادی قدس تلاش می کند و هر کجا مردم نیاز به دفاع داشته اند سپاه رفته و دفاع کرده است.

محمودآبادی عنوان کرد: پرونده سپاه را شما دقّت داشته باشید از ابتدای پیروزی انقلاب تا الآن جز خدمت هیچ چیز دیگری نبوده است، همانطور که در حال حاضر نیز در عرصه اقتصادی و دفاعی و اجتماعی و سیاسی به مملکت خدمت می کنند؛ سپاه یک ارگان انقلابی است و امروز، این شهدای مدافع حرم نیز پاسدار هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: الآن در بحث نفوذ، مانع نفوذ دشمن شده اند، با لطف خداوند در همه عرصه ها می بینیم کارنامه سپاه، کارنامه درخشان و قابل افتخار است؛ سردار سلیمانی را ببینید، فرمانده سپاه را ببینید؛ این عزیزان تمامی زندگی خودشان را وقف خدمت کرده اند و عزیزان مدافع حرم نیز که پنج شش ماه خانواده خودشان را نمی بینند.

این کارشناس سیاسی اظهار کرد: آمریکا حق دارد که او را در گروه تروریستی قرار بدهد، چون مانع اهداف آمریکا است، ولی ما باید حمایت کنیم و وظیفه مردم و مسئولان است که از سپاه حمایت کنند و حمایت همه جانبه داشته باشند.

وی تاکید کرد: راهپیمایی ها باید آغاز شود و مردم اعلام حمایت از این نیروی خدوم سپاه کنند که دشمن نتواند گستاخی کند.

محمودآبادی گفت: تهدید فرمانده سپاه هم تهدید بجایی بود، سردار جعفری تهدید کرد که اگر آمریکا سپاه را در لیست گروه های تروریستی قرار بدهد، باید پایگاه های نظامی خودش را تا مرزهای ۲ هزار کیلومتری از ایران عقب براند؛ تهدید بسیار خوب و بجایی بود؛ چرا که اینها زبان منطق و زبان انسانی را نمی فهمند و باید با زبان زور با آن ها صحبت کرد و اگر قرار باشد آن ها سپاه را به دنیا تروریست معرّفی کنند؛ سپاه هم حاضر است که مقابله کند.
• راه اندازی موکب عزاداری شهرستان برخوار در کربلا
الحمدالله عزیزانمان از شهرستان رفتند و زحمت کشیدند و مجوّز این موکب را در ورودی شهر کربلای معلّا در ۲،۳ کیلومتری حرم مطهّر آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام گرفتند. اقدام بسیار خوبی است. و زائرین اربعین می دانند که این نوع زیارت چه لذّتی دارد و آن عزیزانی هم که نرفتند شرکت بکنند واقعاً لذّت معنوی دارد. آنجا زن، مرد، پیر، جوان، کودک، معلول، همه با یک عشق و علاقه ای می آیند. مردم عراق هم با یک عشق و علاقه ای پذیرایی می کنند. بعضی به نان شب محتاجند ولی زائر امام حسین علیه السلام را با کمال افتخار پذیرایی می کند و برای خودش یک توفیق می داند. الحمدالله عدّه ای از شهرستان به نمایندگی از شما مردم می خواهند آنجا پذیرایی داشته باشند از زائرین آقا امام حسین علیه السلام. در بحث های مادی کمک کنید. هم آثار و برکات معنوی دارد و هم آثار و برکات مادی دارد. آثار و برکات معنوی آن این است که در قیامت می بینید که مقرّب درگاه امامان معصوم علیهم السلام هستید و جایگاهتان ان شاء الله در جوار آقا امام حسین علیه السلام خواهد بود. آثار و برکات مادی هم طبیعی است که برکت در زندگی می آورد، خیلی از امراض و بلاها دفع می شود و حوائج مختلف برآورده می شود. شهرستان برخوار در هر عرصه ای وارد شده امتحان خوبی داده. در بحث آزادسازی زندانیان، برگزار کنندگان می گفتند هم کمک خوبی جمع آوری شد و هم نمود خوبی داشت. مایه آبروی شهرستان بود. ان شاء الله در این عرصه هم شهرستان برخوار آن آبرویی که لایقش هست داشته باشد.
• تقدیر و تشکر از جناب آقای بیدرام ریاست محترم اداره پست و همکاران محترمشان به مناسبت ۱۷ مهرماه روز جهانی پست
• تسلیت شهادت امام سجاد علیه السلام
بنا بر قولی روز دوشنبه سالروز شهادت آقا امام سجاد علیه السلام است که شهادت آن حضرت را تسلیت عرض می کنم. امام سجاد علیه السلام می فرماید: « ألا و إنَّ أبغَضَ النّاسِ إلَى اللّه ِ مَن یَقتَدی بِسُنَّهِ إمامٍ و لا یَقتَدِی بِأعمالِهِ. آگاه باشید که منفورترین مردم نزد خداوند کسى است که سیره امامى را برگزیند ولى از کارهاى او پیروى نکند .

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.