فرماندار تاکید کرد؛

لزوم تسریع در روند پرداخت مطالبات کشاورزان برخوار

فرماندار برخوار با اشاره به این که تا کنون وجه ۹۰ درصد جو تحویلی و ۵۰ درصد گندم کشاورزان شهرستان در طرح خرید تضمینی پرداخت شده است، خواستار تسریع در پرداخت مابقی مطالبات کشاورزان در این زمینه شد.

به گزارش چشم برخوار، کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل شد.

فرماندار شهرستان برخوار در این جلسه با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی و منابع طبیعی و فرصت های شهرستان در این زمینه ها، از تلاش های کشاورزان و تولیدکنندگان این بخش و همینطور ادارات و نهادهای مرتبط در سال زراعی گذشته تقدیر کرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته شاهد افزایش قابل توجه میزان تولیدات و به ویژه تحویل محصولات خرید تضمینی توسط کشاورزان بودیم.
اسفندیار تاجمیری با اشاره به این که تا کنون وجه ۹۰ درصد جو تحویلی و ۵۰ درصد گندم کشاورزان شهرستان در طرح خرید تضمینی پرداخت شده است، خواستار تسریع در پرداخت مابقی مطالبات کشاورزان در این زمینه شد.

در این جلسه در رابطه با تغیر الگوی کشت، افزایش پوشش بیمه ای محصولات کشاورزی و دامداری، پیگیری آب کشت پاییزه کشاورزان، ساماندهی فعالیت های نظام صنفی کشاورزی و واگذاری تصدی گری های این بخش، آمادگی برای پیشگیری و مقابله با بیماری های مشترک انسان و دام و پیگیری ایجاد بازار عرضه محصولات کشاورزی و باغی در مرکز شهرستان ببحث و تبادل نظر شد، بررسی های لازم انجام و تصمیم گیری شد.

انتهای پیام / فرمانداریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.