غلامرضا عرب در هفتمین قرار سه شنبه های ورزشی برخوار تقدیر شد+ تصاویر

جمعی از اهالی ورزش برخوار و مسئولان ورزشی شهرستان با حضور در منزل غلامرضا عرب پیشکسوت ورزش برخوار، از این ورزشکار تقدیر کردند.

به گزارش چشم برخوار، مقصد ایستگاه هفتم ۳ شنبه های ورزشی برخوار، منزل غلام رضا عرب شد؛ غلامرضا عرب پیکسوت تاثیر گذار نیم قرن مدارس برخوار.
مرد لاغر اندام دوچرخه سوار دولت آباد، کوچه پس کوچه های دیاری را رکاب می زند که از بین دوستان ورزشکار شهیدش؛ بهانه هفتمین قرار اهالی ورزش است، مرد استقلالی اهل لودریچه که بیش از هر نامی در مراسم تقدیرش نام شهیدان زادگاهش که به شدت با تخصص غلام رضا عرب «ورزش و فرهنگ» قرابت داشتند را تداعی می کند؛ شهیدان عزیز «عزیز نظریان»، رنجبران و عرب ها در کنار شهید علی داوری و… و انگار بیش از هر چیز در نشست هفتم ۳ شنبه های ورزشی جای ایشان را خالی می دید و چه درست می اندیشد میزبان اهالی ورزش که هر آنچه حال خوب داریم مدیون این عزیزان شهید هستیم …
غلام رضا عرب متولد بهار ۱۳۲۸، نیم قرن فعالیت ورزشی اش، قابلیت بیان در دقایق را نداشت، اما همواره تاکید کرد که هنوز عاشق ورزش است و چشمان تاثیر گرفته اش از ورزش گواه حقیقت این مدعا بود به خصوص که در بیانش هیچ چیز برای خودش نمی خواست و همه آرزوهایش را برای جوانان و نوجوانان تسهیم می کرد تا به واسطه امتزاج با ورزش از آسیب های اجتماعی هر چه بیشتر در امان باشند.

در این مراسم که با حضور علی رضا ربیع کارشناس و مربی هندبال شهرستان برخوار، کاپیتان سابق تیم ملی هندبال کشور، اصغر کمالی مقدم مربی و کارشناس کبدی، سید رسول سجادی نسب عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد، محسن کمال معاون شهردار دستگرد و رئیس هیات والیبال شهرستان برخوار، پیشکسوتان نامی ورزش (غلام معینی، حسین عطاییان)، کارشناسان تربیت بدنی و فرهنگی برخوار علیرضا طاهری، مجید رنجبران (مدیر مدرسه شهدای لودریچه )، مهرداد داوری (رئیس تربیت بدنی آموزش و پرورش برخوار، مجید کمالی، عرب از روسای هیات ورزشی هندبال، کشتی (اصغر ملکی )، تنیس روی میز، ورزش های همگانی (طاهری )، والیبال (کمالی )، بسکتبال ( سعید داوری ) جودو (دبیر: آرش راسوند ) و جمعی دیگر از اهالی ورزش برگزار شد، هر یک به تبیین شخصیت غلامرضا عرب و تمجید ویژگی های فنی و اخلاقی موثر وی در ورزش اشاره کردند.
در این مراسم علاوه بر اهدای تندیس افتخار هدیه ای از طرف اداره آموزش و پرورش شهرستان برخوار به مناسبت هفته تربیت بدنی به ورزشکار پیشکسوت منتخب سه شنبه های ورزشی اهدا شد.
غلام رضا عرب عضو موسس باشگاه اروند در سال های دهه ۵۰ و ۶۰ ، عضو باشگاه دخانیات اصفهان ، معلم بازنشسته اداره آموزش و پرورش ، فوتبالیست تیم های منتخب استان اصفهان در دهه ۶۰ و تیم های مختلف ورزشی است که ۵۲ سال حضور فعال در ورزش را یدک می کشد، فردی که با گذر سال ها هنوز وجه و سیمای یک ورزشکار از ظاهرش هویدا و اخبار ورزش را همپای جوانان رصد می کند.
غلام رضا عرب در بخشی از مراسم ضمن اعلام عضویت در ادامه قرار سه شنبه های ورزشی؛ این حرکت را در ورزش امر موثر و تشویق کننده دانست که جوانان را ترغیب به ورزش و پیشکسوتان را همچنان فعال و خرسند می کند.

این پیشکسوت فوتبال و ورزش مدارس در پایان در حضور اهالی ورزش، از فرزندان و همسر خود و به صورت ویژه از همسر خود تقدیر و ۸۰ درصد توفیقاتش در ورزش را مدیون همسر خود بیان کرد.

سه شنبه های ورزشی با هدف تکریم و معرفی هر چه بیشتر پیشکسوتان و مفاخر ورزش شهر دولت آباد هر هفته برگزار می شود که در طول مدت کوتاهی که از آن می گذرد مورد استقبال ویژه اهالی ورزش و خانواده های پیشکسوتان قرار گرفته است.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.