فرمانده حوزه امام حسین (ع):

بسیجیان در انجام هر چه بهتر برنامه های هفته بسیج تلاش کنند

فرمانده حوزه امام حسین (ع) گفت: بسیجیان و عموم مردم به هر طریقی که می توانند، قدم در طبق اخلاص گذاشته و بسیجیان را در انجام هر چه بهتر برنامه های هفته بسیج یاری کنند.

به گزارش چشم برخوار؛ طبق سخن امام بزرگوار انقلاب حضرت روح الله که فرمودند:تشکیل بسبج در نظام جمهوری اسلامی ایران یقیناً از برکات و الطاف خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.
جلسه ای به مناسبت ایام هفته بسیج با فرماندهان پایگاه های مقاومت و مسئولان فرهنگی پایگاه ها، به همت معاونت فرهنگی حوزه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام در محل حوزه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام برگزار شد.
محمد اقابابایی فرمانده حوزه امام حسین (ع) در این جلسه در خصوص آسیب ها و مشکلات جامعه و مسائل روز سخنانی را عنوان کرد و در ادامه طرح ها و پیشنهاد هایی که توسط بسیجیان در این جهت داده شد بود بررسی و برنامه ریزی شد.
در ادامه مقرر شد همزمان با هفته بسیج (از ۲۹ آبان تا ۵ آذر )، همه پایگاه های بسیج مقاومت تبلیغات شهری و زیباسازی محل حوزه استحفاظی خود را داشته باشند.
دیدار از خانواده معزز شهدا و ایثارگران، برگزاری مسابقات ورزشی، نهضت های روشنگری، برپایی نمایشگاه کتاب، نورافشانی، رژه موتوری، حضور بسیجیان در نماز جمعه، غبارروبی مزار پاک شهدا، مشاوره حقوقی، مشاوره طب اسلامی و … از جمله فعالیت هایی است که مقرر شد با همت و پشتکار بسیجیان و همکاری مسئولان در سطح شهر انجام شود.

مسوول فرهنگی حوزه امام حسین (ع) گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی که فرمودند: «عرصه‌ی بسیج یک عرصه‌ی عمومی است؛ نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخش های جغرافیائی کشور است، نه مختص یک زمانی دونِ زمان دیگری است؛ در همه‌ی جاها، در همه‌ی مکان ها، زمان ها، عرصه‌ها و در همه‌ی قشرها، این وجود دارد. این معنای بسیج است»؛ از همه بسیجیان و عموم مردم که به هر طریقی می توانند فعالیتی انجام دهند قدم در طبق اخلاص گذاشته و بسیجیان را در انجام هر چه بهتر فعالیت های هفته بسیج یاری کنند.
مجتبی نریمانی در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت: با توکل برخدا، عنایت حضرت بقیه الله علیه السلام و همت بسیجیان، هفته بسیج باشکوهی همراه با برنامه های متنوع در سطح شهرستان خواهیم داشت.


انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.