همزمان با شب شهادت پیامبراکرم (ص):

بیست و سومین یادواره ۷۰شهید شهر سین برگزار شد/تصاویر

بیست و سومین یادواره سردارن و ۷۰شهید شهر سین برخوار برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛بیست و سومین یادواره سرداران و ۷۰شهید شهر سین برخوار برگزار شد.
در این مراسم سردار پاسدار مرتضی قربانی گفت: خداوند در سوره مومنون می فرماید اگر می خواهید بهشت بروید باید در نمازهایتان متواضع و فروتن باشید و سخن لهو و بیهوده و غیبت و تهمت دوری کنید، زکات بدهید و بر عهد و پیمات استوار باشید. اگر انسان این اعمال را انجام دهد با شهدا محشور و جایگاه بهشت قرار می گیرد.
وی افزود: سردارن شهر سین در دوران دفاع مقدس ۳ فرمانده گردان و یک فرمانده تیپ در لشگر ۱۴امام حسین علیه السلام تقدیم انقلاب کردند. اصفهان در سال ۶۱ عملیات محرم ۱۰۰۰شهید تقدیم انقلاب کرد.
در ادمه حجت الاسلام طایب دبیر قرارگاه مرکزی عمار گفت: خدا به انسان سرمایه عمر داده که مجبور است استفاده نماید. خریدار این سرمایه اگر دنیا باشد پاداشش بخل است که محدودیت زمانی و مکانی دارد؛ ولی اگر خریدار عمر انسان، خدا باشد، نسیه است و محدودیت مکانی و زمانی ندارد. پس اگر ما تحریم ها را در راه خدا تحمل کنیم، هر سختی که بدلیل تحریم ها تحمل می کنیم خداوند اجرش را می دهد.
وی افزود: والعصر در قران یعنی قسم به عصر ظهور بقیه الله عج که انسان در زمان دوران غیبت در حال زیان کاری است.

اگر می خواهیم امام زمان عج ظهور نمایند باید حالتی که در کربلا اتفاق افتاد رخ دهد. باید دنیا امن شود و چون ظهور از خانه خدا اتفاق می افتد باید امن شود در نتیجه لازمه ان نابودی اسراییل است. امروز ما به تواصوا بالصبر لازم داریم نکند مشکلات اقتصادی ما را از هدف دور کند.

در پایان این یادواره از دومین کتاب شهر سین با حضور حاجی نماینده مردم برخوار و شاهین شهر میمه و تاجمیری فرماندار شهرستان رونمایی شد.

انتهای پیام/افضلیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.