امام جمعه دستگرد:

زلزله اخیر، دست مایه دشمنان برای تخریب چهره متدینین

امام جمعه دستگرد تاکید کرد: حواس ما باید باشد تا از یک حادثه طبیعی بدبینی نسبت به متدینین درست نکنند و مردم را از دینداران بترسانند.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین جمال قربانی در جمع مردم به حادثه زلزله غرب کشور اشاره کرد و این مصیبت را به ملت ایران تسلیت گفت و برای جانباختگان طلب مغفرت کرد.
امام جمعه دستگرد ادامه داد: در چنین مواقعی مشخص می شود ما دشمن داریم و چنین حوادثی بهانه ای می شود تا علیه پیاده روی اربعین فرافکنی شود، بهانه می شود علیه دین داری متدینین فرافکنی کنند.
وی خاطرنشان کرد: این حادثه رخ داد و وظیفه همگان کمک رسانی است؛ مسأله کرد و غیر کرد و شیعه و سنی کنار می رود و همه یک دل می شوند و همه کمک می کنند؛ بنا بر این برخی می خواهند از این فضا سوء استفاده کنند؛ این نشان می دهد قلم دست دشمن است و نشان می دهد که بسیاری از رسانه ها در دست دشمنان ماست و ما باید مراقب باشیم از حوادث طبیعی
برای ما مشکلات و مسائل امنیتی درست نکنند.

قربانی در ادامه تاکید کرد: حواس ما باید باشد تا از یک حادثه طبیعی بدبینی نسبت به متدینین درست نکنند و مردم را از دینداران بترسانند.

وی افزود: با کمک خداوند کمک های مردمی و دولتی به غرب کشور سرازیر شد و انتظار ما از دولت این است که کمک ها به همین چند روز منتهی نشود و امتداد پیدا کند.
این مسئول اظهار کرد: برخی شایعه می کنند که این عذاب الهی است، بله؛ برخی مصیبت ها، کفاره گناهان است ولی برخی آزمون و امتحان است بر ما و تشخیص نوع مصیبت ها وظیفه خداوند است و آنچه برای ما مسلم است؛ امتحان الهی است ( برای ما که آیا ما کمک می کنیم یا نه ) و برای مصیبت زدگان هر کدام نفر به نفر متفاوت است.

قربانی گفت: نکته دیگر هفته بسیج است: تشکیل بسیج بیست میلیونی از الهامات پروردگار عالم بر قلب امام ( رحمه الله علیه ) بود کسی باور نمی کرد این بسیج این همه برکات داشته باشد . این روحیه بسیجی ، خدمت بدون منت ، خدمتی گمنام بدون حقوق برای انجام وظیفه ، وقتی این روحیه در یک ملت نهادینه شد این ملت نیاز به بمب اتم ندارد و هر یک نفری یک بمب هسته ای است و این ملت را نمی توان از پای در آورد .

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.