نماینده مردم برخوار:

مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران در محدوده دولت‌آباد و دستگرد باید تغییر کند

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر عبور قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از بین دولت‌آباد و دستگرد به علت تقسیم شهرهای در مسیر به دو بخش باید تغییر کند.

به گزارش چشم برخوار؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: به علت نارضایتی مردم و اینکه عبور قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از بین دولت‌آباد و دستگرد، شهرها را به دو بخش تقسیم می‌کند باید این مسیر حرکت تغییر کند.

وی افزود: این درخواست در جلسه روز گذشته در دفتر مدیرعامل راه‌آهن کشور در تهران با حضور دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر دستگرد مطرح شد.

نماینده مردم برخوار شاهین‌شهر و میمه در مجلس خاطرنشان کرد: در طراحی اولیه مسیر عبور این قطار، شهرهای دولت‌آباد و دستگرد به دو بخش تقسیم می‌شوند و احتمال بروز مسائل و مشکلات حاشیه‌نشینی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای بخشی از شهروندان این دو شهر وجود خواهد داشت.

حاجی‌دلیگانی با توجه به درخواست‌های اعضای شوراهای اسلامی شهرهای دستگرد و دولت‌آباد پیشنهاد کرد: مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از سمت مورچه‌خورت به بلوار کاوه اصفهان تغییر یابد.

وی ادامه داد: سعید محمدزاده، مدیرعامل راه‌آهن کشور نیز در این جلسه قول داد، موضوع تغییر مسیر را به لحاظ فنی و بار مالی آن بررسی و نتایج را به مسؤولان این دو شهر اعلام کند.

نماینده مردم برخوار شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در اجرای این طرح حقوق و رضایت مردم کلید اصلی اجرای احداث خط راه‌آهن باشد و مسؤولان استان اصفهان نیز این درخواست مردم را با جدیت پیگیری کنند.


4 دیدگاه برای “مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران در محدوده دولت‌آباد و دستگرد باید تغییر کند
  1. آقای حاجی ..این چه کاریه…شما باید تلاش کنید که ایستگاه رو داخل شهرستان بیارید..بین دولت اباد و دستگرد نه اینکه کلا قطار رو از شهر بیرون ببرید

  2. اقای حاجی همه مردم تلاش میکنن یه امکاناتی تو شهرشون اضافه بشه شما حذف میکنی اصلا قطار باید حرم تا حرم باشه امامزاده نرمی تا مرقد مطهر حضرت امام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.