حاجی دلیگانی:

سربازان غایب هنگام اخذ گواهینامه رانندگی دستگیر نمی شوند

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد از مدتها پیگیری سرانجام اخذ گواهینامه بدون داشتن کارت پایان خدمت میسر شد، گفت: این خبر خوشی برای جوانان بوده که باعث رفع بسیاری از مشکلات فعلی جامعه می شود.

به گزارش چشم برخوار؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با بیان اینکه بعد از مدتها پیگیری سرانجام اخذ گواهینامه بدون داشتن کارت پایان خدمت میسر شد، گفت: این خبر خوشی برای جوانان بوده که باعث رفع بسیاری از مشکلات فعلی جامعه می شود.

وی افزود: موافقت اخذ گواهینامه بدون داشتن کارت پایان خدمت، لطفی بوده که مقام معظم رهبری به جوانان داشته و ما باید قدر دان این لطف باشیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: متاسفانه یکی از مسئولین همراه با اعلام خبر موافقت اخذ گواهینامه بدون داشتن کارت پایان خدمت، گفت که نیروی انتظامی سربازان غایب و کسانی که ترک خدمت کردند را شناسایی و دستگیر می کند. این مطلب باعث نگرانی در بین جوانان شده است.

حاجی دلیگانی گفت: سالهاست که نیروی انتظامی و دستگاه نظامی سربازان فراری را بازداشت و دستگیر نمی کند و این طرح هم برای بازداشت سربازان غایب نیست. ضمن اینکه مردم هم برای دریافت گواهینامه مراجعه مستقیم به نیروی انتظامی ندارند بلکه از طریق پلیس +۱۰ اقدام می کنند.

وی افزود: موافقت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت خبر خوشی برای جوانان بود که نباید آنرا با جملات تلخ بیان کرد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.