شهردار خبر داد؛

آغاز عملیات بهسازی پیاده روهای شهر دستگرد/تحویل بلوک فرش رایگان به شهروندان

شهردار دستگرد گفت: با درخواست شهروندان و بازدید کارشناسان شهرداری از محل در صورت تایید، شهرداری به شهروندان بلوک فرش رایگان تحویل داده و متقاضیان با نظارت کارشناسان شهرداری آن را اجرا می کنند.

به گزارش چشم برخوار؛ سید محسن تجویدی شهردار دستگرد گفت: در طراحی‌ شهری به منظور افزایش زیبایی شهر، پیاده‌روها را بزرگ و تزئین شده در نظر می‌گیرند چرا که بخشیدن هویت انسانی به شهرها به مراتب با ارزش‌تر از صنعتی بودن شهرها است و همین مسئله همواره مدنظر طراحان شهری قرار گرفته است.

شهردار دستگرد ادامه داد: هم سطح بودن مسیر پیاده‌رو، سنگفرش‌های جذاب و مختلف، استفاده از مبلمان شهری، روشنایی پیاده‌رو ها در شب، عرض کافی برای دسترسی به مراکز خرید و تجاری مختلف از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری دستگرد به منظور زیباسازی و خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان این شهر اقدام به نقشه برداری، زیرسازی، جدولگذاری و سنگ فرش کردن پیاده رو های سطح شهر کرده است.
تجویدی با بیان اینکه، اعتبار این پروژه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و از محل اعتبارات داخلی بوده است، افزود: این شهرداری با بررسی و اولویت بندی معابر اقدام به سنگفرش کردن پیاده روهای سطح شهر می کند.
شهردار دستگرد در ادامه عنوان کرد: همزمان با اجرای این طرح، بهسازی فضای سبز و درختان موجود در طول مسیر و نصب پل های جدید نیز انجام می شود.
وی با بیان اینکه شهرداری در سایر نقاط هم در صورت لزوم به شهروندان بلوک فرش رایگان تحویل می دهد افزود: با درخواست شهروندان و بازدید کارشناسان شهرداری از محل در صورت تایید، شهرداری به شهروندان بلوک فرش رایگان تحویل داده و متقاضیان با نظارت کارشناسان شهرداری آن را اجرا می کنند.

انتهای پیام / روابط عمومی شهرداری دستگرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.