یادبود سردارشهید صالح ناجی ومحمدعلی ناجی؛

حضور پر شور مردم خورزوق در طرح شهید آبروی محله/ تصاویر

مراسم یادبود سردار شهید صالح ناجی و شهید محمدعلی ناجی و ۱۵۱ شهید شهر خورزوق برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از خبرنگار عقیق خورزوق، مراسم یادبود سردار شهید صالح ناجی و شهید محمدعلی ناجی و ۱۵۱ شهید شهر خورزوق شب گذشته برگزار شد.

قاری نوجوان در ابتدای مراسم به قرائت قرآن پرداخت و گروه موزیک منتظران ظهور سرود جمهوری و شهدا را اجرا کردند، در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حق شناس امام جمعه شهرخورزوق مطالبی در مورد شهدا به عنوان آبروی محل، شهر، کشور و اسلام مطرح و عنوان کرد: شهدا باید الگوی زندگی ما قرار گیرند.
سرهنگ پاسدار علی رجبی همرزم شهیدان ناجی نیز در ادامه از رشادت ها، ایمان و خلوص و خاطراتی که با این شهدا داشته اند مطالبی را بیان کرد.
در این مراسم آقای راستی مجری صدا و سیما ایفای نقش خوبی داشته و از سرداران برجسته و گمنام شهر خورزوق خاطرات و مطالبی را مطرح کرد و در ادامه سید محمد کاظمینی در مدح اهل بیت و شهدا به مدیحه سرایی پرداخت.
در پایان مراسم تصاویر نقاشی شده توسط دو نفر از بانوان هنرمند خورزوق به همراه تندیس برنانه به پدر و برادر شهیدان ناجی تقدیم شد.
این مراسم با حضور صدا و سیمای مرکز اصفهان از صبح روز یکشنبه به منظور تهیه گزارش از همرزمان، اهالی محل و خانواده شهید انجام پذیرفت.

تصاویر از: سیاوش سهیلیان

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.