درخواست اعضای شورای شهر دولت آباد از حاجی دلیگانی نماینده شهرستان

اعضای شورای شهر دولت آباد از نماینده شهرستان درخواست کردند همچون قبل جهت احقاق حقوق مردم شهر دولت آباد در اصلاح مسیر قطار سریع السیر تهران – اصفهان و نیز اصلاح رینگ چهارم اصفهان و رفع تهدیدات و ایجاد فرصت های لازم برای رشد و شکوفایی این شهر گام بردارد.

به گزارش چشم برخوار؛ جناب آقای حاجی نماینده محترم شهرستانهای برخوار وشاهین شهر و میمه

با سلام و احترام
جدیت حضرتعالی در انجام وظایف قانونی  درجهت احقاق حقوق مردم در مجلس شورای اسلامی برای مردم شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه جای مباهات و افتخار است.
انجام وظایف برای شما حد و مرزی ندارد و کل مردم ایران زمین از شجاعت و دفاع جانانه جنابعالی از حقوق آنها بهره مند گردیده اند.
اینکه با یک تصمیم حضرتعالی و پرسیدن  دو سوال بجا از وزیر نفت و پس از عدم اقناع ، اکثریت نمایندگان به احضار آقای زنگنه در مجلس برای پاسخ به سوالات شما رای موافق داده اند  ، نشان از دلیری ؛ شجاعت و اشراف حضرتعالی به کلیه مسائل مطروحه در خانه ملت است.
شورای اسلامی شهر دولت آباد ضمن آرزوی موفقیت در انجام امور محوله در مجلس شورای اسلامی ؛
از حضرتعالی درخواست می نماید همچون قبل جهت احقاق حقوق مردم شهر دولت آباد در اصلاح مسیر قطار سریع السیر تهران – اصفهان و نیز اصلاح رینگ چهارم اصفهان و رفع تهدیدات و ایجاد فرصت های لازم برای رشد و شکوفایی این شهر با توان و انرژی وصف ناپذیری که در جنابعالی سراغ داریم گام بردارید.
نمایندگان مردم دولت آباد در کنار احاد مردم شهرستان برخوار پشتیبان شما خواهند بود و به وجود شما افتخار می کنند .
شورای اسلامی شهر دولت آباد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.