حاجی خبر داد:

موافقت وزیر راه با آسفالت بخشی از جاده حبیب آباد

نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر راه و شهرسازی با بهسازی بخشی از محور شرق اصفهان، از مسیر حبیب‌آباد در شهرستان برخوار خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر راه و شهرسازی با بهسازی بخشی از محور شرق اصفهان، از مسیر حبیب‌آباد در شهرستان برخوار خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چشم برخوار اظهار کرد: با پیگیری ها و مذاکرات مکرری که با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص بهسازی و آسفالت جاده حبیب آباد اصفهان داشتیم؛ وزیر راه و شهرسازی با بهسازی بخشی از محور شرق اصفهان، از مسیر حبیب‌آباد در شهرستان برخوار موافقت کرد؛ این عملیات بهسازی شامل روکش آسفالت محور حبیب‌آباد – اصفهان به طول ۱۰ کیلومتر است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی در این جلسه به مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان ابلاغ کرد، عملیات آسفالت این قطعه را در شهرستان برخوار به‌زودی شروع کند.

وی اعتبار مورد نیاز این قطعه از محور شرق اصفهان را ۵ میلیارد تومان پیش‌بینی و خاطر نشان کرد: این تصمیم پس‌ از آن گرفته شد که عباس آخوندی در جلسه‌ای با حضور مدیر کل راه و شهرسازی در فرودگاه اصفهان، از وضعیت بار ترافیکی محور شرق اصفهان بر روی جاده حبیب‌آباد – اصفهان  و مستهلک بودن آسفالت این خیابان مطلع شد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.