گلایه شهروند دولت آبادی از شهرداری دولت آباد /تصاویر

لزوم بررسی دقیق طرح ها قبل از اجرای پروژه های شهرداری

کشور ما در حال حاضر با مشکل کمی آبی روبرو است و ذخایر زیر زمینی آب روز به روز در حال کم شدن است؛ بنا بر این لازم است مسئولان برای استفاده بهینه از مایه حیاتی آب تدابیری داشته باشند.

به گزارش چشم برخوار؛ آتش اختلافات شورای دوره چهارم با شهردار نه تنها دامن شهرداری بلکه شهر و مردم دولت آباد را گرفت تا آن جایی که شهروندان همان میزان اعتمادی هم که به شهرداری داشتند را نیز از دست دادند و سایه بی اعتمادی تا حدی دامن گیر شد که امروز مردم همه درست یا غلط؛ مشکلات شهر را ناشی از اختلافات دوره قبل می پندارند و طبیعتا توقع آن ها از شورا و شهردار جدید مضاعف شده است.

یکی از مواردی که برخی از شهروندان از آن اظهار گله مندی دارند؛
شهروندان دولت آبادی در گفتگو با چشم برخوار؛ ضمن تشکر از اعضای شورای شهر و شهردار دولت اباد، به یکی از مشکلات شهر اشاره کردند و خواستار توجه جدی به این مشکلات شدند.

این شهروندان عنوان کردند: کشور ما در حال حاضر با مشکل کمی آبی روبرو است و ذخایر زیر زمینی آب روز به روز در حال کم شدن است؛ بنا بر این لازم است مسئولان برای استفاده بهینه از مایه حیاتی آب تدابیری داشته باشند و صرفه جویی در مصرف آب در بخش های کشاورزی و … را از خود آغاز کنند.

این افراد دغدغه مند ادامه دادند: شهرداری دولت آباد با همکاری معاونت خدمات شهری شهرداری شروع به جابجایی چمن های بلوار اصلی شهر و کاشت گل و تسطیح کردن و کندن چمن های مانده و…. از پارک های مجاور شهرداری کرده است، بنا بر این خواهشی که ما شهروندان در این شرایط داریم این است که شهرداری تدبیر و تحقیق خود را قبل از کاشت مجدد چمن کامل کرده و با توجه به این که یک زمین تا به ثمر رسیدن و رویش چمن هزینه ای بالا دارد و نیز هزینه نگهداری آن با توجه کمبود اب و رفت و آمد مردم به دلیل هم سطح بودن پارک ها با پیاده روها و همچنین رفت و آمد مردم به دلیل نداشتن پارکبان در شیفت بعد از ظهر و شب؛ بالا است و در نهایت منجر به تخریب مجدد چمن ها خواهد شد و همچنین با توجه به وضعیت نامناسب پارک های شهر، تدابیر و برنامه ریزی داشته باشند که با توجه به مشکل کم آبی و مشکل اقتصادی کشور، با برنامه ریزی قبلی و مناسب به گونه ای عمل کنند تا این اقدامات برای کاشت چمن های جدید؛ نتیجه بخش برای مردم باشد و هزینه اضافی برای شهر و مردم نداشته باشد.

انتهای پیام /


7 دیدگاه برای “لزوم بررسی دقیق طرح ها قبل از اجرای پروژه های شهرداری
  1. اینا همش از بی تدبیری شورای های قبل و جدید به کمک شهرداری هست . دوره قبل با هزینه های بسیار زیاد چمن کاشته شد در دوره فعلی خیلی راحت چمن را برمیدارند . واقعا اینا ضایع کردن حق مردم هست. البته ناگفته نماند که همش بخاطر منافع شخصی افراد خاص میباشد

  2. قابل توجه شورای دولت آباد
    شهردار شاهین شهر ۷۰ تا از نیروهاش رو بیرون کرده تا شهرداری دیگری جذبشون نکرده بجمبین و سریع بیارنشون تو شهرداری دولت آباد
    فقط بچه های ما رو نمیشه گذاشت سرکار

  3. دوستان یه سری به سایت شهرداری بزنین و سوابق رو بررسی کنین اگه با هوش باشین خیلی چیزا رو متوجه میشین ???

  4. سلام متاسفانه هر کسی اومد تو شهرداری دولت اباد جیبشو پر از پول حرام ورشوه کرد وبدون اینکه برای مردم کاری بکنند فقط هوای ثروتمندان وکارخانه دارها را داشتند خدا لعنت کنه لاشخورهای مهندس ماب آخرالزمان را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.