روی خط ورزش برخوار/صادقی رئیس هیئت چوگان شد

طی مراسمی؛ علی اکبر صادقی رسما به عنوان رئیس هیئت چوگان برخوار انتخاب شد.

به گزارش چشم برخوار؛ هفته ششم  لیگ فوتبال بزرگسالان شهرستان ها جمعه ۲۲ دیماه برگزار شد.

در این مسابقات تیم سپهر فولاد لنجان و استقلال وینیچه شهرستان مبارکه با بازی در مقابل هم هر دو به امتیاز یک دست یافتند و تیم آینده سازان فریدونشهر با کسب امتیاز دو، مغلوب تیم ساحل سمیرم با امتیاز سه شد.
 عرفان گز شاهین شهر در مقابل تیم امیرکبیر بادرود هیچ امتیازی کسب نکرد و تیم امیرکبیر یک امتیاز به دست آورد و تیم های امید قهدریجان و شاپورآباد برخوار نیز هر دو به امتیاز یک دست یافتند.
در دیدار تیم های پیام زیدی کاشان و مقاومت نجف آباد نیز هر دو سه امتیاز به دست آوردند و بازی سبحان تیران و کشت و صنعت گلپایگان هم نیمه تمام ماند.

علی اکبر صادقی رئیس هیئت چوگان برخوار شد

طی مراسمی که به میزبانی باشگاه نقش جهان با حضور جعفری رئیس هیات چوگان استان، زیرک دبیر هیات، اعضای هیات رئیسه و کمیته فنی و صادقی مدیریت باشگاه نقش جهان برگزار شد، حکم رئیس هیات چوگان شهرستان برخوار تحویل شد و علی اکبر صادقی رسما به کلیه حاضران و جامعه چوگان استان اصفهان به عنوان مسوول این هیات معرفی شد.
در حاشیه این مراسم اهدای کارت های رتبه بندی (فدراسیون) اعضای تیم آقایان و بانوان چوگان باز استان از طرف مسوولان هیات به آن ها اهدا شد.

دعوت جودوکار برخواری به اردوی تیم ملی

بنا بر اعلام فدراسیون جودو محمد یزدانی جودوکار برخواری به اردوی استعدادیابی و پشتوانه سازی تیم های ملی جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.